Kolęda 2016/2017

PLAN  KOLĘDY 2016/2017

[może ulec zmianie, aktualny plan jest w ogłoszeniach niedzielnych

Uwaga: Zmiana planu kolędy na ostatnie dwa tygodnie!
[aktualizacja 8 I 2017]

1. Czwartek, 1 grudnia g.16.00
a) Cicha 1
b) Cicha 3 kl.I
c) Cicha 3 kl.II, Leśna 2A

2. Piątek, 2 grudnia g.16.00
a) Wojska Polskiego 4; 6; 8
b) Wojska Polskiego 10
c) Wojska Polskiego 12

3. Sobota, 3 grudnia g.9.00
a) Miła, Mała
b) Dobra, Zielona
c) Dębowa (domy prywatne)
Segmenty: Dębowa 19; 21; 23; 25; 25A i nowsze

4. Poniedziałek, 5 grudnia g.16.00
a) Wojska Polskiego 14; 16; 18
b) Dębowa 26; 28; 30; 32; 34; 36; 38

5. Wtorek, 6 grudnia g.16.00
a) Dębowa 40
b) Dębowa 42

6. Środa, 7 grudnia g.16.00
a) Dębowa 44
b) Dębowa 46; 48
c) Dębowa 50
Dębowa 52 ( nowy)

7. Czwartek, 8 grudnia g.16.00
a) Dębowa 74
b) Dębowa 76 (z 2 stron)

8. Piątek, 9 grudnia g.16.00
OSIEDLE DĘBINKA:
a) Koralowa, Rubinowa
b) Diamentowa (z 2 stron)
c) Bursztynowa, Szmaragdowa

9. Sobota, 10 grudnia g.9.00
a) Łęczna (z 2 stron)
b) Jasna, Wspólna, Złota

10. Poniedziałek, 12 grudnia g.16.00
a) Wojska Polskiego 49
b) Wojska Polskiego 49A
c) Wojska Polskiego 49B; 49C

11. Wtorek, 13 grudnia g.16.00
a) Okulickiego 1
b) Okulickiego 3
c) Okulickiego 5

12. Środa, 14 grudnia g.16.00
a) Okulickiego 2
b) Okulickiego 4
c) Okulickiego 6

13. Czwartek, 15 grudnia g.16.00
a) Okulickiego 8
b) Wojska Polskiego 47 (z 2 stron)

14. Piątek, 16 grudnia g.16.00
a) Wojska Polskiego 45A
b) Wojska Polskiego 45B; 45C

15. Sobota, 17 grudnia g.9.00
a) Suchocin (z 2 stron)

16. Środa, 21 grudnia g.16.00
a) Jasna 15 (nowy budynek)
b) Młodzieżowa 13
c) Młodzieżowa 15

17. Czwartek, 22 grudnia g.16.00
a) Młodzieżowa 8
b) Wyszyńskiego 3; 5
c) Wyszyńskiego 2; 4

18. Poniedziałek, 2 stycznia g.16.00
a) Młodzieżowa 6
b) Wojska Polskiego 35
c) Wojska Polskiego 37

19. Wtorek, 3 stycznia g.16.00
a) Wojska Polskiego 33
Młodzieżowa 4
b) Sikorskiego 1 (z 2 stron)

20. Środa, 4 stycznia g.16.00
a) Młodzieżowa 7 (z 2 stron)
b) Sikorskiego 2

21. Czwartek, 5 stycznia g.16.00
a) Sikorskiego 4
b) Wojska Polskiego 29
c) Wojska Polskiego 31

22. Sobota, 7 stycznia g.9.00
a) Berlinga (domy prywatne), Na Skraju
b) Willowa, Baśniowa, Zacisze, Wiślana (w obrębie Osiedla Młodych)
c) Sadowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Wrzosowa, Wiosenna

23. Poniedziałek, 9 stycznia g.16.00
a) Wojska Polskiego 23
potem Wojska Polskiego 27
b) Wojska Polskiego 25
c) Szarych Szeregów 1

24. Wtorek, 10 stycznia g.16.00
a) Szarych Szeregów 3
potem Szarych Szeregów 2
b) Szarych Szeregów 5
c) Szarych Szeregów 6
potem Szarych Szeregów 8
na końcu Szarych Szeregów 10

25. Środa, 11 stycznia g.16.00
a) Wojska Polskiego 15
potem Wojska Polskiego 17
b) Szarych Szeregów 4
c) Wojska Polskiego 11
potem Wojska Polskiego 19

26. Czwartek, 12 stycznia g.16.00
a) Wojska Polskiego 9
potem Wojska Polskiego 13
b) Berlinga 17
c) Berlinga 19
potem Wojska Polskiego 1A, 3, 5

27. Piątek, 13 stycznia g.16.00
a) Berlinga 11
b) Berlinga 13
c) Berlinga 15

28. Sobota, 14 stycznia g.9.00
a) Wólka Górska:
Modlińska
Modrzewiowa
Leszczynowa
Słoneczna
Wiślana (w obrębie Wólki Górskiej)
b) Boża Wola:
Modlińska, Olszynowa, Świerkowa,
c) Boża Wola:
Leśna, Sosnowa, Cisowa, Magnolii, Jałowcowa, Dębowa, Grabowa

29. Poniedziałek, 16 stycznia g.16.00
a) Boża Wola:
Orzechowa, Brzozowa
b) Boża Wola:
Klonowa, Bukowa
c) Boża Wola:
Wierzbowa, Jodłowa, Akacjowa, Cyprysowa, Lipowa

30. Wtorek, 17 stycznia g.16.00
a) Berlinga 5 (z dwóch stron), potem Berlinga 9
b) Berlinga 7

31. Środa, 18 stycznia g.16.00
a) Berlinga 1 (z 2 stron)

32. Czwartek, 19 stycznia g.16.00
a) Berlinga 3

33. Piątek, Sobota (20-21 stycznia)
Wizyty po wcześniejszym uzgodnieniu