Nowy Rok Szkolny 2017/2018

Czas wakacji dobiegł końca. Uczniowie, nauczyciele i katecheci rozpoczynają Nowy Rok szkolny. W dniu 4 września w o godz. 8.30 ks. Proboszcz zaprosił na Mszę Świętą w intencji wszystkich uczniów i nauczycieli. Kościół wypełnił się szczególnie najmłodszymi dziećmi. Nie zabrakło przedstawicieli grona pedagogicznego. Przybyły poczty sztandarowe z Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Eucharystii przewodniczył ks. Sławek, który wygłosił Słowo Boże rozmawiając z dziećmi na temat właściwego sposobu wykorzystania czasu. W homilii podziękował wszystkim za obecność a w modlitwach polecał Panu Bogu sprawy edukacji na terenie naszej parafii. 

W trakcie Mszy Świętej liturgię upiększał chórek dziecięco-młodzieżowy. Pani Justyna Strawa zdołała zorganizować grupę muzyczną pomimo dopiero co zakończonych wakacji. Dziękujemy i życzymy kontynuowania pięknego dzieła!

W tym roku szkolnym na terenie parafii rozpoczyna działalność nowa placówka dydaktyczna – Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina przy ul Dębowej. Życzymy sukcesów!

Zdjęcia z Mszy Świętej 4 września