Rafał Brzozowski i pomoc dzieciom nieuleczalnie chorym

Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Komitet Społeczny na rzecz pozyskiwania środków pieniężnych dla małoletnich nieuleczalnie chorych dzieci z terenu miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Ks. Dziekan dr Krzysztof Czyżyk zaprosili wszystkich na koncert kolęd 28 stycznia 2018 r. o godz. 19.00. Wydarzenie rozpoczęło się od Mszy Św. o godz. 18.00 z oprawą muzyczno-wokalną chóru chrześcijańskiego „NaNowo”. Po Mszy Św. był koncert kolęd i pieśni religijnych z udziałem wspomnianego chóru, zespołu Rband oraz Rafała Brzozowskiego, gościa specjalnego Haliny Frąckowiak i Natalii Szroeder. Koncert poprowadził Rafał Brzozowski. Wstęp był wolny. Podczas koncertu zbierane były dobrowolne datki dla chorego dziecka Sebastiana Michelisa. Dziękujemy za wzięcie udziału w koncercie: władzom miasta, artystom i wszystkim widzom.

Galeria zdjęć