Organy mechaniczne – informacje

plakat_organy_nowy_dwor

W roku 2015 ks. Proboszcz Krzysztof Czyżyk przy akceptacji rady parafialnej zamówił organy mechaniczne 19 głosowe, z dwoma manuałami, do naszego kościoła. Instalacja instrumentu w kościele rozpoczęła się pod koniec maja 2018 roku. Wykonawcą jest firma „Zakłady Organowe ZYCH” z Wołomina. Prosimy parafian o sukcesywne wspieranie tego dzieła. Dziękujemy za już złożone ofiary podczas niedziel inwestycyjnych , w trakcie wizyty duszpasterskiej, czy też prywatnie. Na początku czerwca 2018 organy zostały zainstalowane w naszym kościele, chociaż ks. Proboszcz nie zebrał jeszcze całości kwoty potrzebnej na zapłacenie firmie Pana Zycha. Do końca roku 2018 wszystkie zobowiązania powinny zostać uregulowane.

W dniu 30 czerwca 2018 roku Organy zostały poświęcone przez J.E.Ks Biskupa Romualda Kamińskiego.

Jest możliwość wpłaty na konto parafialne:

Bank Spółdzielczy w Nowym Dworze Mazowieckim
Nr 90 8011 0008 0010 0160 9304 0001
Tytuł przelewu: „Organy mechaniczne”

Z góry dziękujemy za złożone ofiary!