Ogłoszenia na Niedzielę 11 lipca

Ogłoszenia duszpasterskie 11 lipca 2021

1. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 8.00 został wprowadzony na urząd Proboszcza w naszej parafii ks. Dariusz Bala. Prosimy Pana Boga o potrzebne łaski na czas posługi duszpasterskiej dla nowego księdza Proboszcza.

2. We wtorek 13 lipca wspólnota Różańca Fatimskiego zaprasza na Mszę Św. o godz. 18.00 i modlitwę różańcową podczas procesji z figurką Matki Bożej po Mszy Świętej.

3. W dniach 18-25 lipca 2021 będzie obchodzony 22. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich.

4. W przyszłą niedzielę 18 lipca będzie zbiórka do puszek na rzecz misjonarzy.

5. W niedzielę 25 lipca będziemy błogosławić kierowców i pojazdy mechaniczne po każdej Mszy Św. na parkingu przed kościołem.

6. Kancelaria parafialna w czasie wakacyjnym jest otwarta w poniedziałki, środy od godz. 16.30-17.30 oraz w soboty od godz. 8.00-9.00.

7. Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

Jakub Paweł Wasilewski, kawaler
    Magdalena Traczyk, panna, oboje par. tutejsza, zap. II

Patryk Karol Konopka, kawaler par. MB Król. Polski w Markach
    Małgorzata Jolanta Furtak, panna z Suchocina, par. tutejsza, zap. II

Adam Tomasz Świątek, kawaler
    Joanna Marta Podmaska, panna, oboje par. tutejsza, zap. I

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszym kościele śp. Mariannę Rybkowską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…