Ogłoszenia XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 sierpnia 2021r.

1. Dzisiaj witamy w naszej parafii nowych wikariuszy: ks. Roberta Piotrkowicza i ks. Sebastiana Lisa. Życzymy im Bożego błogosławieństwa w posłudze duszpasterskiej w naszej parafii.
    Środa – 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza Święta na rozpoczęcie
    nowego roku szkolnego o 8.00.
    I czwartek miesiąca – adoracja i modlitwa o powołania po mszy wieczornej,
    I piątek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
    Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania po mszy wieczornej. Spowiedź
    podczas mszy porannej oraz od 17.00.
    I sobota – Różaniec o 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę adoracja i procesja eucharystyczna po sumie o 12.30. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszki na katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  4. Prosimy o zgłaszanie osób chorych pragnących spowiedzi i Komunii Świętej.
  5. Spotkanie scholi dla dzieci odbędzie się w poniedziałek (30 sierpnia) o 17.00 w salce na plebanii. Zapraszamy wszystkie dzieci chętne do śpiewania.
  6. W niedzielę 19 września o 19.00 rozpocznie się w naszej parafii Kurs Przedmałżeński. Spotkanie w salce na plebanii.
  7. 3 września (piątek) rozpoczynamy w naszej diecezji Nowennę przed beatyfikacją Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego. Będziemy się modlili codziennie po mszy wieczornej.
    Szymon Piotr Wesling, kawaler i Marta Kanturska, panna, obydwoje z par. tut.
    Zapowiedź pierwsza.