Ogłoszenia XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 września 2021r.

1. Dzisiaj po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszki na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
    Wtorek – wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego
    Środa – święto Narodzenia NMP
  3. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne naszej diecezji.
  4. Dzieci pragnące przyjąć I Komunię Świętą w tym roku szkolnym zapraszamy na mszę świętą i spotkanie organizacyjne w niedzielę 19 września o 16.00.
  5. Młodzież, która ukończyła przygotowanie do bierzmowania przed wakacjami zapraszamy na mszę świętą w niedzielę 26 września o 18.00. Po mszy spotkanie w kościele.
    Młodzież pragnącą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej do końca września.
  6. Narzeczonych zapraszamy na Kurs Przedmałżeński, który rozpocznie się w niedzielę, 19 września o 19.00 w salce na plebanii.
  7. Konferencja przed chrztem w każdą I sobotę miesiąca o 16 w salce na plebanii.
  8. Rozpoczynamy spotkania formacyjne:
    Katecheza dla dorosłych: poniedziałek, 19.00,
    ministranci i lektorzy:
    schola dla dzieci: niedziela, 10.00 w salce na plebanii,
    młodzież:
    Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
  9. W dniach od 10 do 16 października Ojcowie Redemptoryści przeprowadzą w naszej parafii misje święte. W następną niedzielę będzie można otrzymać szczegółowy plan misji.
  10. Kancelaria parafialna jest czynna:
    poniedziałek 19.00 – 20.00
    wtorek – piątek 16.30 – 17.30
    sobota 8.00 – 9.00
  11. W każdy piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po mszy wieczornej. Będziemy ją kończyli Apelem Jasnogórskim o 21.00. W tym czasie będzie również możliwość spowiedzi.
  12. Wszystkie podane informacje można znaleźć w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej oraz na profilu Fb parafii.
  13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na konto parafialne.
    Szymon Piotr Wesling, kawaler i Marta Kanturska, panna, obydwoje z par. tut. Zapowiedź druga.
  16. W tym tygodniu odeszli do Domu Ojca nasi Parafianie:
    Irena Andrzejczak i Henryka Rafalska. Pomódlmy się w ich intencji: Wieczny odpoczynek…