Ogłoszenia, 3 października 2021r.

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca adoracja i procesja eucharystyczna wokół kościoła po mszy o 12.30. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na dom św. Faustyny w Ostrówku na terenie naszej diecezji.
  2. W tym tygodniu:

Poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,

Wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,

Czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej.

1. W przyszłą niedzielę przeżywamy XXI Dzień Papieski. Przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W tym dniu rozpoczynamy Misje parafialne, które poprowadzą Ojcowie Redemptoryści. Plan misji jest wyłożony na stoliku za ławkami.

1. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.30.
  2. Spotkania dla młodzieży w naszej parafii odbywają się w każdy piątek o 19.00.
  3. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania odbędzie w sobotę, 16 października po mszy wieczornej w kościele. Obecność obowiązkowa.
  4. W imieniu Parafialnego Zespołu Caritas zapraszamy do sklepiku parafialnego w każdą niedzielę przed i po każdej mszy świętej. Zachęcamy do zakupu dewocjonaliów oraz książek o tematyce religijnej.
  5. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Bartłomiej Okólski, kawaler z Par. św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim i Beata Małgorzata Piekut, panna z par. tut. Zapowiedź druga.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.