Ogłoszenia parafialne, 3 października 2021r.

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca adoracja i procesja eucharystyczna wokół kościoła po mszy o 12.30. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na dom św. Faustyny w Ostrówku na terenie naszej diecezji.
    Poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
    Wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,
    Czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej.
  3. W przyszłą niedzielę przeżywamy XXI Dzień Papieski. Przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W tym dniu rozpoczynamy Misje parafialne, które poprowadzą Ojcowie Redemptoryści. Plan misji jest wyłożony na stoliku za ławkami.
  4. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.30.
  5. Spotkania dla młodzieży w naszej parafii odbywają się w każdy piątek o 19.00.
  6. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania odbędzie w sobotę, 16 października po mszy wieczornej w kościele. Obecność obowiązkowa.
  7. W imieniu Parafialnego Zespołu Caritas zapraszamy do sklepiku parafialnego w każdą niedzielę przed i po każdej mszy świętej. Zachęcamy do zakupu dewocjonaliów oraz książek o tematyce religijnej.
    Bartłomiej Okólski, kawaler z Par. św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim i Beata Małgorzata Piekut, panna z par. tut. Zapowiedź druga.