17 marca 2019

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:

Droga Krzyżowa w piątki: godz. 16.30 (dzieci) i 17.15 (dla wszystkich);

Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17.30.

Zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad Gentes dzisiaj po Mszach Świętych.

Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najśw. Maryi Panny będzie 19 marca.

Wyjazd osób zapisanych na pielgrzymkę do Italii będzie w niedzielę 24 marca o godz. 7.50. Zbiórka od godz. 7.30.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą w dniach 31 marca do 3 kwietnia.

Parafialny Zespół Caritas informuje:
  1. W przyszłą niedzielę przedstawiciele Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej przeprowadzą w naszej parafii zbiórkę funduszy na remont i rozbudowę Domu Samotnej Matki w Zielonce. Ulotki z informacją o tym dziele są dostępne na stoliku na końcu kościoła.
  1. W sklepiku Caritas są do nabycia sztuczne palmy oraz wielkanocne świece Caritas. W sklepiku przyjmujemy także zapisy wolontariuszy na wielkanocną zbiórkę żywności w marketach, która odbędzie się 29 i 30 marca. Do pomocy przy zbiórce żywności zapraszamy wolontariuszy w każdym wieku: dzieci, młodzież i dorosłych, którzy mogę poświęcić jedną godzinę na rozdawanie ulotek i zbieranie żywności.

ZAPOWIEDZI

Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

Cezary Paweł Nowak, kawaler z par. tutejszej

Magdalena Moroz, panna z Radomia, zap. II