23 września 2018

1. Dziękujemy o. Markowi za wygłoszone Słowo Boże i życzymy wielu łask Bożych w pracy duszpasterskiej i misyjnej.

2. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania będzie dzisiaj po Mszy Św. o g. 18.00.

3. Z okazji 30-lecia działalności Koła Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Ruchowo w NDM, życzymy wielu łask Bożych i kolejnych pięknych jubileuszy.

4. Za tydzień 30 września ostatnia niedziela inwestycyjna związana ze spłatą należności za wybudowanie organów mechanicznych do naszego kościoła. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tej ważnej inwestycji.

5. Msza Święta z okazji zbliżającego się odpustu św. Michała Archanioła w sąsiedniej parafii w Nowym Dworze Mazowieckim, dzisiaj o godz. 13.00. Życzymy ks. Proboszczowi Andrzejowi, księżom wikariuszom: Robertowi i Andrzejowi, ks. kapelanowi Jackowi oraz wszystkim parafianom wielu łask Bożych i błogosławieństwa na każdy dzień.

6. Zapraszamy dzieci, które są utalentowane muzycznie, do zapisywania się do scholi dziecięcej.

7. Zapraszamy chłopców do Służby Liturgicznej Ołtarza.

8. Ksiądz Proboszcz poszukuje chętną osobę do prowadzenia grupy bielanek.

9. Spotkanie ministrantów i bielanek w poniedziałek 24 września o godz. 18.30 w salce pod plebanią połączone z oglądaniem filmów z rejsu żeglarskiego.

10. Witamy nowego organistę, pana Jacka Rockiego, który śpiewem i grą na organach będzie towarzyszył nam w przeżywaniu spotkań liturgicznych.

ZAPOWIEDZI

Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

Krystian Woźniak, kawaler z par. św. Barbary w Twierdzy Modlin

Paulina Woźniak, panna z par. tut., zap. I