28 maja 2017

1. Dzisiaj Niedziela inwestycyjna. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na organy mechaniczne do naszego kościoła.

2. Msza Święta dla dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej w naszej parafii i ich rodziców odbędzie się w niedzielę 4 czerwca o godz. 16.00. Dzieci prosimy o przyniesienie w tym dniu kontrolek obecności na Mszach Świętych i nabożeństwach.

3. Dzień wcześniej tj. 3 czerwca o godz. 18.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie organizacyjne, na które prosimy o przybycie przedstawicieli rodziców dzieci z klas II SP, po dwóch przedstawicieli z każdej klasy podanych przez katechetów.

4. Komunia rocznicowa w naszej parafii odbędzie się 15 czerwca o godz. 11.00. Spowiedź dla dzieci i próba odbędą się w poniedziałek 12 czerwca o godz. 18.30.

5. Prosimy o uregulowanie kolejnej raty za wyjazd na Węgry.

6. W dniach 21-23 września organizujemy wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej. Zapisy do 16 czerwca w zakrystii.

7. Wspólnota intronizacyjna zaprasza do modlitwy w czwartek 1 czerwca o godz. 19.00.

8. Spowiedź I Piątkowa będzie od godz. 17.30.

9. Odwiedziny chorych od godz. 9.00 w I Piątek ks. Sławek, a w I Sobotę ks. Zbigniew.

10. W przyszłą niedzielę 4 czerwca po Mszach Świętych będzie zbiórka przed kościołem dla ciężko poparzonego Konrada.

11. Od czerwca zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30.

12. Bezpłatne badania słuchu 30 maja 2017 g.14-17. Vital Medica ul. Sukienna 78. Tel: 537717275

ZAPOWIEDZI

Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

Paweł Skwarski, kawaler
Marta z d. Trześniewska, panna oboje p. tut. (zap. II)

Damian Matwiejczuk, kawaler p. tut.
Dorota Ostrowska, panna z Płocka (zap. II)

Konrad Rafał Kwiatkowski, kawaler
Ewelina Syska, panna oboje p. tut. (zap. II)