17 stycznia 2021

1. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan (18-25 stycznia 2021). Informacje na temat planowanych modlitw i nabożeństw w tej intencji znajdziemy na stronie diecezjalnej.

2. Dzień Solidarności z Chorwacją zaplanowany jest na niedzielę 24 stycznia. Będziemy modlić się za poszkodowanych, a także będzie zbiórka pieniężna na rzecz ludzi, którzy ucierpieli podczas trzęsienia ziemi.

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim wspierającym naszą parafię za pośrednictwem przelewów bankowych. Bóg Zapłać!

4. Spowiedź święta w dni powszednie możliwa jest ok 15 minut przed Mszą św. wieczorną.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszym kościele: śp. Celinę Krawczyk. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków. Amen
  6. Kolęda w tym roku przebiega w inny sposób. Plan spotkań w kościele.

ZAPOWIEDZI

Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

Brak zapowiedzi w tym tygodniu