19 listopada 2017

1. Msza Św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Św. będzie dzisiaj o godz. 16.00. Zapraszamy rodziców dzieci z klas III A, B, C, D do wykonania dekoracji na Boże Narodzenie w kościele.

2. Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser SAC, Biskup Warszawsko-Praski, dnia 27 listopada 2017 roku (poniedziałek) będzie obchodził 75 rocznicę urodzin. Tego dnia Ksiądz Arcybiskup będzie sprawował Eucharystię dziękczynną o godz. 11.00 w Warszawsko-Praskiej Katedrze Świętego Michała Archanioła i Świętego Floriana Męczennika. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym dziękczynieniu.

3. W związku z niską frekwencją, funkcjonowanie kawiarenki Caritas zostaje przeniesione z niedzieli na sobotę w czasie otwarcia pracowni rękodzieła, czyli w godzinach 11.00 – 12.30. Zapraszamy wszystkich parafian na bezpłatny poczęstunek.

4. W dniach 8-9 grudnia Parafialny Zespół Caritas będzie uczestniczył w zbiórce żywności w miejscowych marketach. Zebrane produkty zostaną przekazane w paczkach świątecznych dla potrzebujących w ramach programu „TAK POMAGAM„. Do przeprowadzenia zbiórki potrzeba większej liczby wolontariuszy. Zachęcamy szczególnie młodzież, która za pracę w wolontariacie na rzecz Caritas otrzyma zaświadczenia, które pomogą uzyskać dodatkowe punkty na świadectwie lub podnieść ocenę z zachowania.

5. Spowiedź święta – prosimy szczególnie w dni powszednie przychodzić kilka minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej.

6. Informacja dla osób niepełnosprawnych. Fundacja „A kuku” przyjmuje zgłoszenia na nowe Warsztaty Terapii Zajęciowej. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zgłaszać mogą się osoby pełnoletnie posiadające orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz na ulotkach. Zachęcamy rodziny i najbliższych do przekazania tej informacji osobom niepełnosprawnym ze swojego otoczenia, które mogłyby skorzystać z tej pomocy. Więcej informacji.

7. Za tydzień 26 listopada Niedziela Inwestycyjna. Ofiary złożone na tacę wesprą fundusz budowy organów mechanicznych do naszego kościoła.

ZAPOWIEDZI

Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

brak zapowiedzi w tym tygodniu