21 października 2018

1. Przez cały miesiąc październik zapraszamy do modlitwy różańcowej codziennie o godz. 17.30.

2. Zebranie Parafialnego Zespołu Caritas będzie dzisiaj o godz. 19.00.

3. Przypominamy, że można zgłaszać się do Ośrodka Pomocy Społecznej po skierowania na pomoc żywnościową, którą będzie dystrybuować Parafialny Zespół Caritas. Szczegółowe informacje można przeczytać na plakatach na tablicach ogłoszeń.

4. Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego serdecznie zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek 25 października w godzinach 18.30 – 22.00 oraz w piątek 26 października w godzinach 8.00 – 17.30. Prosimy o wybranie sobie dogodnego dnia i godziny oraz potwierdzenie swojego udziału na stoliku za ławkami.

5. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania będzie w przyszłą niedzielę 28 października po Mszy Św. o godz. 18.00.

6. Zbliża się miesiąc listopad, czas pamięci i modlitwy za zmarłych. W dniu 1 listopada, Wszystkich Świętych, msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o g. 8.00 i 9.30. O godz. 10.45 wyruszy procesja na cmentarz z kościoła św. Michała Archanioła, o godz. 12.30 będzie Msza Św. na cmentarzu nowodworskim.

7. W Dzień Zaduszny, 2 listopada, Msze Św. u nas o g. 8.00 i 18.00. Tradycyjnie zapraszamy do przedstawiania próśb o modlitwę za zmarłych w tzw. wypominkach (kartki są wyłożone na stoliku za ławkami, ale można przygotować wypominki na swojej kartce). Wypominki jednorazowe będą odczytywane dnia 2 listopada o godz. 8.00 lub 18.00. Wypominki roczne są dzielone na dwie części i odczytywane w niedziele całego roku o g. 9.15. Msza co tydzień w piątek o godz. 7.00 sprawowana jest w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

8. Zebranie dla dzieci w wieku od 8 do 16 lat, wraz z rodzicami, którzy chcieliby dołączyć do Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza”, czyli Skautów Europy, odbędzie się w niedzielę 28 X po Mszy Św. o godz. 11.00 w salce pod plebanią.

ZAPOWIEDZI

Brak zapowiedzi w tym tygodniu