13 czerwca 2021

1. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30.

2. Uroczystość I Komunii Świętej będzie w przyszłą niedzielę 20 czerwca. Pierwsza grupa dzieci o godz. 9.30. Druga grupa dzieci o godz. 12.30. Plan przygotowań.

3. Prosimy aby wierni nie związani z dziećmi komunijnymi przyszli na Msze Św. o innych godzinach.

4. Misje Parafialne odbędą się w dniach 10-15 października 2021 a przeprowadzą je Ojcowie Redemptoryści z Krakowa. Prosimy o modlitwę i zaplanowanie udziału w tym wydarzeniu.

5. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii.

6. W ostatnim czasie została odnowiona kapliczka św. Krzysztofa. Prosimy o zwrócenie uwagi, że miejsce to nie służy do zabawy w wodzie dla dzieci oraz nie jest skarbonką.

7. Ogłoszenie wynikające z troski niektórych parafian: Prosimy nie stawiać stóp na klęczniku w ławkach w kościele. Rodziców prosimy, aby dzieci i młodzież nie rysowały ławek.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszym kościele śp. Zbigniewa Gregorczyka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

ZAPOWIEDZI

Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

Krzysztof Piotr Burski, kawaler par. tutejsza
Marta Bogucka, panna par. Narodzenia NMP w Sochaczewie, zap. I