21 stycznia 2018

1. Od Nowego Roku Msze Św. w niedziele o godz. 12.30 mają charakter Mszy zbiorowych. Można zamawiać kilka intencji do modlitwy w czasie Mszy o godz. 12.30.

2. Za tydzień 28 stycznia niedziela inwestycyjna. Ofiary złożone na tacę będą przekazane na fundusz budowy organów mechanicznych do naszego kościoła.

3. Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla klas VI, VII szkoły podstawowej oraz II gimnazjum rozpocznie się po feriach szkolnych.

4. Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Komitet Społeczny na rzecz pozyskiwania środków pieniężnych dla małoletnich nieuleczalnie chorych dzieci z terenu miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Ks. Dziekan dr Krzysztof Czyżyk zapraszają na koncert kolęd w niedzielę 28 stycznia. Wydarzenie rozpocznie się od Mszy Św. o godz. 18.00 z oprawą muzyczno-wokalną chóru chrześcijańskiego „Na Nowo”. O godz. 19.00 zapraszamy na koncert kolęd i pieśni religijnych z udziałem wspomnianego chóru oraz Rafała Brzozowskiego, gościa specjalnego Haliny Frąckowiak oraz innych niespodziewanych gości. Koncert poprowadzą Rafał Brzozowski i Izabella Krzan. Wstęp wolny. Pragniemy podczas koncertu zebrać dobrowolne datki dla dziecka Sebastiana Michelisa. Zapraszamy serdecznie wszystkich ludzi o dobrych sercach!

5. Spowiedź w dni powszednie jest kilka minut przed rozpoczęciem Mszy Św. Zapraszamy do zgłaszania rodzin, które były niedostępne podczas odwiedzin duszpasterskich, w celu umówienia się na indywidualne spotkanie kolędowe. Plan kolędy po zakończeniu ferii szkolnych:

Plan KOLĘDY:

a) Miła, Mała
b) Dębowa (domy prywatne), Dobra

ZAPOWIEDZI

Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

brak zapowiedzi w tym tygodniu