Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

19 listopada 2017

1. Msza Św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Św. będzie dzisiaj o godz. 16.00. Zapraszamy rodziców dzieci z klas III A, B, C, D do wykonania dekoracji na Boże Narodzenie w kościele.

2. Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser SAC, Biskup Warszawsko-Praski, dnia 27 listopada 2017 roku (poniedziałek) będzie obchodził 75 rocznicę urodzin. Tego dnia Ksiądz Arcybiskup będzie sprawował Eucharystię dziękczynną o godz. 11.00 w Warszawsko-Praskiej Katedrze Świętego Michała Archanioła i Świętego Floriana Męczennika. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym dziękczynieniu.

3. W związku z niską frekwencją, funkcjonowanie kawiarenki Caritas zostaje przeniesione z niedzieli na sobotę w czasie otwarcia pracowni rękodzieła, czyli w godzinach 11.00 – 12.30. Zapraszamy wszystkich parafian na bezpłatny poczęstunek.

4. W dniach 8-9 grudnia Parafialny Zespół Caritas będzie uczestniczył w zbiórce żywności w miejscowych marketach. Zebrane produkty zostaną przekazane w paczkach świątecznych dla potrzebujących w ramach programu „TAK POMAGAM„. Do przeprowadzenia zbiórki potrzeba większej liczby wolontariuszy. Zachęcamy szczególnie młodzież, która za pracę w wolontariacie na rzecz Caritas otrzyma zaświadczenia, które pomogą uzyskać dodatkowe punkty na świadectwie lub podnieść ocenę z zachowania.

5. Spowiedź święta – prosimy szczególnie w dni powszednie przychodzić kilka minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej.

6. Informacja dla osób niepełnosprawnych. Fundacja „A kuku” przyjmuje zgłoszenia na nowe Warsztaty Terapii Zajęciowej. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zgłaszać mogą się osoby pełnoletnie posiadające orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz na ulotkach. Zachęcamy rodziny i najbliższych do przekazania tej informacji osobom niepełnosprawnym ze swojego otoczenia, które mogłyby skorzystać z tej pomocy. Więcej informacji.

7. Za tydzień 26 listopada Niedziela Inwestycyjna. Ofiary złożone na tacę wesprą fundusz budowy organów mechanicznych do naszego kościoła.

Intencje Mszalne

ZAPOWIEDZI

Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

brak zapowiedzi w tym tygodniu