20 stycznia 2019

1. Dzisiaj przypada 1 rocznica ingresu Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego, prosimy o modlitwę w intencji ks. Biskupa.
  2. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania dzisiaj po Mszy św. o godz.18.00.

3. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru „Soli Deo” pod dyrekcją pani Józefy Łuszczyńskiej będzie 27 stycznia o godz. 15.30 w kościele św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim.

4. Trwa wizyta duszpasterskaSpowiedź w dni powszednie w trakcie trwania kolędy kilka minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej. Kancelaria parafialna w czasie kolędy jest otwarta w poniedziałki, środy, piątki i soboty o stałej porze.

5. Rodziny nieobecne w czasie planowej wizyty duszpasterskiej zachęcamy do ustalenia nowego terminu spotkania z duszpasterzem. Proponujemy środę, czwartek, piątek lub sobotę 23-26 stycznia 2019.

ZAPOWIEDZI

Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

Brak zapowiedzi w tym tygodniu