2 sierpnia 2020

1. Sakrament pokuty w dni powszednie w sierpniu jest sprawowany przed Mszą Świętą wieczorną od godz. 17.40.

2. Święto Przemienienia Pańskiego przypada w czwartek, 6 sierpnia. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00.

3. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Możliwość skorzystania z sakramentu Pokuty będzie rano o godz. 7.00 oraz po południu od godz. 17.30.

4. Obchody 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki będą celebrowane w dniu 15 sierpnia 2020 roku. W programie Msze Święte w kościele św. Michała Archanioła, w kościele św. Barbary, złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz na Cmentarzu Wojennym na kwaterach poległych w 1920 roku, dzień otwarty Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin, spływ kajakowy, wyścig kolarski. Szczegóły obchodów tego wydarzenia znajdziemy np. tutaj.

5. Wydział Nauki Katolickiej Kurii Biskupiej Warszawsko-Praskiej poszukuje osób na stanowisko nauczyciela religii. Praca w różnych typach szkół i w różnych miejscach na terenie naszej diecezji. Szczegóły tutaj.

ZAPOWIEDZI

Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

Piotr Budzik, kawaler z par. św. Michała w Nowym Dworze Mazowieckim
Patrycja Wójcik, panna z par. św. Maksymiliana Kolbego w Modlinie, zap. II