11 listopada 2018

1. Dzisiaj 100-lecie odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny. Zapraszamy na koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru Soli Deo w niedzielę 25 listopada o godz. 16.45 w naszym kościele.

2. Wspólnota Różańca Fatimskiego zaprasza 13 listopada, wtorek, na godz. 17.00 na różaniec oraz Mszę Św. za członków żywych i zmarłych oraz ich rodziny.

3. Parafialny Zespół Caritas informuje, że żywność z programu FEAD będzie wydawana w najbliższą środę 14 listopada w salce pod plebanią w godzinach 15.30 – 17.00.

4. W dniu dzisiejszym kawiarenka jest nieczynna.

5. Dzieło Modlitwy o duchowe owoce czasu Nawiedzenia Matki Bożej w Kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego prowadzi w tym miesiącu, dnia 13 listopada, parafia w Rajszewie. W imieniu księdza Proboszcza z parafii w Rajszewie zapraszamy do wspólnej modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu.

6. Można jeszcze składać ofiary na wypominki roczne za naszych bliskich zmarłych.

7. W przyszłą niedzielę będziemy gościć muzyczny zespół „Zbrucz” z Ukrainy.

8. Za tydzień taca będzie na seminarium Duchowne naszej diecezji.

9. Pielgrzymkę do Włoch planujemy w dniach 24-30 marca 2019 roku. Zapraszamy!

ZAPOWIEDZI

Brak zapowiedzi w tym tygodniu