21 lipca 2019

1. Modlitwa w intencji podróżujących i kierowców oraz poświęcenie pojazdów mechanicznych będzie po każdej Mszy świętej w niedzielę 28 lipca.

2. W czwartek 25 lipca imieniny ks. Proboszcza. W przyszłą niedzielę o godz. 8.00 będzie Msza Św. w intencji o zdrowie i błog. Boże dla ks. Proboszcza Krzysztofa.

3. Apel Starosty Nowodworskiego, pana Krzysztofa Kapusty: „Drodzy Parafianie, wakacje to szczególny czas odpoczynku od szkoły, czas urlopów oraz beztroskiej zabawy naszych pociech. Dopilnujmy jednak aby ten okres był dla nas spokojny i bezpieczny. Lato to niestety zwiększone ryzyko niebezpiecznych zdarzeń, wywoływanych m.in. przez nadmierne spożywanie alkoholu, palenie tytoniu czy zażywanie narkotyków. Bądźmy czujni, dbajmy o naszych najbliższych, a także sami dawajmy przykład najmłodszym jak należy postępować. Apeluję o ostrożność oraz poświęcenie większej ilości czasu i uwagi naszym pociechom. Dbajmy także o osoby starsze oraz wszystkie inne, które narażone są na utratę zdrowia przez uciążliwe letnie warunki pogodowe. Nie bądźmy obojętni, reagujmy, gdy zobaczymy kogoś w niebezpieczeństwie i potrzebie, pomagajmy sobie nawzajem.

4. Pielgrzymkę do Ziemi Świętej organizujemy w dniach 4-12 listopada 2019 r. Koszt 3900 PLN. Serdecznie zapraszamy!

ZAPOWIEDZI

Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

Piotr Prusinowski, kawaler z par. tutejszej

Paulina Tabaka, panna z Modlina-Twierdzy, zap. I

Stanisław Adam Krupka, kawaler z par. tutejszej