25 czerwca 2017

1. W dniu dzisiejszym w godz. 10.00-14.00 z okazji zbliżającego się święta parafii trwa Festyn Parafialny. Podczas festynu można skosztować różnych potraw, kupić oryginalne produkty, wziąć udział w loterii, dla dzieci będą dmuchańce, malowanie twarzy, balony. Cały uzyskany dochód zasili fundusz Parafialnego Zespołu Caritas. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

2. Niedziela Inwestycyjna przypada dzisiaj. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na fundusz budowy organów mechanicznych do naszego kościoła.

3. W środę przypada 9 r. ingresu Arcybiskupa Henryka Hosera do naszej diecezji. Zachęcamy do modlitwy w intencji Arcypasterza.

4. Odpust z okazji uroczystości św. Piotra i Pawła w naszej parafii będzie w czwartek 29 czerwca. Msze Św. o godz. 9.30 i główna Msza Święta odpustowa z procesją eucharystyczną o godz.18.00. Nabożeństwo czerwcowe będzie po Mszy Świętej.

5. Rozpoczyna się okres wakacyjny. Msze Święte w niedzielę będą według stałego porządku. Nie będzie Mszy Św. o godz. 20.00.

6. Kancelaria w wakacje będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.30-17.30.

7. Odwiedziny comiesięczne chorych zawieszamy na czas wakacyjny. W sytuacjach nagłych prosimy indywidualnie zapraszać kapłana.

8. Badanie osteoporozy 28 czerwca godz. 9.00-16.00, Vital Medica, ul. Sukienna 78. Koszt badania 29,90.

ZAPOWIEDZI

Katolicki związek małżeński pragną zawrzeć:

Daniel Kołosowski, kawaler z Modlina
Agata Jastrzębska, panna p. tut. (zap. I)

Bartosz Wasiak, kawaler
Marta Mikuszewska, panna oboje p. tut. (zap. I)