Pielgrzymka 3

PIELGRZYMKA DO WŁOCH

24-30 marca 2019

CZĘSTOCHOWA – KAHLENBERG – PADWA – RZYM – CASCIA – ASYŻ – WENECJA

1. DZIEŃ 24.03. Niedziela: ok. 6.00 wyjazd na pielgrzymkę. Przejazd przez Polskę, po drodze udział w Mszy Świętej w Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej. Przejazd do hotelu w Czechach, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
  2. DZIEŃ 25.03. Poniedziałek: Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Wiednia. Msza święta w Polskim Sanktuarium Narodowym na Kahlenbergu. Przejazd do hotelu we Włoszech, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
  3. DZIEŃ 26.03. Wtorek: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę. Krótki pobyt w Padwie, wizyta w Bazylice św. Antoniego. Msza święta, zwiedzanie. Przyjazd do hotelu w okolicach Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
  4. DZIEŃ 27.03. Środa: Śniadanie, przejazd autokarem do Rzymu, udział w Audiencji Generalnej. Wizyta na Grobie św. Jana Pawła II, zwiedzanie Bazyliki. Czas wolny następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem – kościół św. Filipa Neri – Chiesa Nuova, Piazza Navona, Pantheon, Fontana di Trevi, Piazza Venezia, Altare della Patria, Foro Romano, Palatino, Arco di Constantino,Colosseo(z zewnątrz). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
  5. DZIEŃ 28.03. Czwartek: Śniadanie, przejazd do Casci, zwiedzanie Sanktuarium św. Rity – kościół i klasztor z relikwiami Świętej. Przejazd do Asyżu. Msza Święta w Kaplicy Pokoju, zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka ze słynnymi freskami Giotta, następnie czas wolny w miasteczku i krótki spacer przez centrum. Odwiedzimy Piazza Comune z portykiem świątyni Minerwy i kościół św. Klary. Przejazd do hotelu w okolicach Wenecji, obiadokolacja i nocleg.
  6. DZIEŃ 29.03. Piątek: Śniadanie, przejazd do Wenecji, rejs statkiem po lagunie, zwiedzanie miasta z przewodnikiem – Plac św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka (z zewnątrz), Most westchnień, Rialto. Czas wolny. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
  7. DZIEŃ 30.03. Sobota: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Austrię, Czechy do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w późnych godzinach nocnych.

CENA : 1690pln

Cena zawiera: transport komfortowym autokarem – DVD, barek; 7 śniadań i obiadokolacji; 6 noclegów w pokojach z łazienkami; opiekę licencjonowanego pilota;  ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERV; składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

UWAGA: Dodatkowo 100 euro płatne w autokarze pilotowi na pokrycie opłat klimatycznych, opłaty parkingowe, drogowe, autostradowe, sanktuaryjne,  wjazdy do miast, przewodników lokalnych, system Tour – Guide (słuchawki)  i inne związane z realizacją programu itp.

ZAPISY w zakrystii

do niedzieli 23 grudnia 2018