PZC aktualności

W niedzielę 10 grudnia o godzinie 19.00 odbędzie się zebranie członków Parafialnego Zespołu Caritas.

We wtorek (12 grudnia) w godzinach 16.00 – 18.00 będzie wydawana kolejna partia żywności z programu FEAD.

Ulega zmianie system wydawania żywności o krótkim terminie przydatności do spożycia z programu „Spiżarnia Caritas”. Zainteresowane osoby zapraszamy w poniedziałki punktualnie o godzinie 16.00 oraz we czwartki punktualnie o godzinie 11.00.

W sklepiku w kościele można nabyć świece oraz kalendarze Caritas.

Parafialny Zespół Caritas przyjmuje wnioski na pomoc żywnościową w trakcie dyżuru kawiarenki w soboty od godz. 11.00 do godz. 12.30

Parafialny Zespół Caritas prowadzi bezpłatne zajęcia gimnastyczne dla seniorów – zapraszamy w każdy wtorek od godziny 18.40

Poradnia psychologiczna – w czwartki od godz. 18.30 – po uprzednim telefonicznym umówieniu. Umawianie wizyt codziennie w godzinach 19.00 – 20.00 tel. 608 496 994

Po pomoc w postaci odzieży można zgłaszać się do magazynu Caritas diecezjalnego w Warszawie ul.11 listopada 17/19 w poniedziałek i piątek w godzinach 11.30 – 14.30, środy w godzinach 13.30 – 16.30. Do magazynu można też oddawać odzież, jak również meble czy działający sprzęt AGD.

Zapraszamy nowe osoby, które mogą włączyć się w działalność charytatywną, społeczną i kulturalną realizowaną przez nasz Parafialny Zespół Caritas. Liczymy na osoby w każdym wieku – starszych i młodzież. Przypominamy, że każdy może wybrać najlepszą dla siebie formę pomagania: jako członek stały, który podejmuje określone obowiązki; jako członek wspierający, który dobrowolnie wspiera finansowo działalność Caritas oraz jako wolontariusz, który bierze udział tylko w niektórych akcjach charytatywnych.