PZC aktualności

Parafialny Zespół Caritas zaprasza po ostatni odbiór żywności z tegorocznego programu FEAD we wtorek 19 czerwca w godzinach 16.00-17.30. Będą też wtedy wydawane środki czystości.

Na okres wakacyjny Parafialny Zespół Caritas zawiesza zajęcia gimnastyczne oraz rękodzielnicze. Kontakt z Zespołem Caritas będzie możliwy pod numerem telefonu 608 496 994.

Zebranie członków Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w czwartek 21 czerwca o godz. 18.30.

Festyn parafialny z okazji odpustu i 30-lecia istnienia parafii organizuje Parafialny Zespół Caritas w dniu 30 czerwca. O godz. 12.00 będzie Msza Św. sprawowana przez biskupa Romualda Kamińskiego, który poświęci nowe organy mechaniczne do naszego kościoła. Po Mszy Św. krótki koncert organowy, a potem atrakcje w plenerze.

Parafialny Zespół Caritas zaprasza do sklepiku – jest dostarczony nowy asortyment.

W każdą sobotę między godziną 11.00 a 12.30 zapraszamy do kawiarenki Caritas na darmowy poczęstunek oraz do pracowni rękodzieła.

Parafialny Zespół Caritas przyjmuje wnioski na pomoc żywnościową w trakcie dyżuru kawiarenki w soboty od godz. 11.00 do godz. 12.30

Parafialny Zespół Caritas prowadzi bezpłatne zajęcia gimnastyczne dla seniorów – zapraszamy w każdy wtorek od godziny 18.40

Poradnia psychologiczna – w czwartki od godz. 18.30 – po uprzednim telefonicznym umówieniu. Umawianie wizyt codziennie w godzinach 19.00 – 20.00 tel. 608 496 994

Po pomoc w postaci odzieży można zgłaszać się do magazynu Caritas diecezjalnego w Warszawie ul.11 listopada 17/19 w poniedziałek i piątek w godzinach 11.30 – 14.30, środy w godzinach 13.30 – 16.30. Do magazynu można też oddawać odzież, jak również meble czy działający sprzęt AGD.

Zapraszamy nowe osoby, które mogą włączyć się w działalność charytatywną, społeczną i kulturalną realizowaną przez nasz Parafialny Zespół Caritas. Liczymy na osoby w każdym wieku – starszych i młodzież. Przypominamy, że każdy może wybrać najlepszą dla siebie formę pomagania: jako członek stały, który podejmuje określone obowiązki; jako członek wspierający, który dobrowolnie wspiera finansowo działalność Caritas oraz jako wolontariusz, który bierze udział tylko w niektórych akcjach charytatywnych.