PZC aktualności

AKTUALNOŚCI

1. Światowy Dzień Chorych przypada 11 lutego. W związku z tym w niedzielę 10 lutego o godz. 9.30 zapraszamy na Mszę Św., podczas której udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych. Po Mszy Św. Parafialny Zespół Caritas zaprasza wszystkich chorych na poczęstunek do salki pod plebanią.

2. Od niedzieli 10 lutego Parafialny Zespół Caritas zmienia profil niedzielnej kawiarenki. Od przyszłej niedzieli kawiarenka będzie czynna od 9.00 do 11.30 i oprócz słodkiego poczęstunku dla wszystkich parafian będzie serwowała ciepłe śniadania głównie w postaci naleśników i dań makaronowych. Zapraszamy na darmowe śniadania osoby gorzej sytuowane, samotne lub chore. Dla osób z trudnością poruszania się będzie możliwość dostarczenia śniadania do domu. Zmiana ta na razie będzie próbą, będziemy sprawdzać zainteresowanie taką formą działalności.

3. Parafialny Zespół Caritas ponawia ogłoszenie, że poszukuje sponsora lub ofiarodawcy, który zakupiłby lub przekazał szklane gabloty do sklepiku, a także sprzęt nagłaśniający do wykorzystania podczas festynu parafialnego.

4. Osoby, które nie odebrały w ubiegłym tygodniu żywności z programu FEAD, mogą się zgłaszać po żywność w trakcie dyżuru kawiarenki Caritas.

5. W sklepiku Caritas są jeszcze do nabycia modlitewniki dla chorych oraz nowenny i koronki w trudnych sprawach a także inny asortyment.