I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 6 marca 2022r.

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca. Adoracja po mszy o 12.30. Gorzkie Żale o 17.15.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszki przed kościołem na dzieło misyjne ‘Ad gentes’. Różaniec Fatimski o 16.45, Gorzkie Żale o 17.15.
  3. Dziękujemy za dary materialne i ofiary złożone na rzecz uchodźców z Ukrainy. Wszystkie rzeczy przekazaliśmy w piątek do nowodworskiego OPS a zebrane ofiary (13000zł) do Caritas Polska. W tym tygodniu wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą jeszcze zbierali rzeczy dla uchodźców w piątek od 16.30 do 18.00 w magazynie Caritas (przy plebanii).
  4. W naszym kościele codziennie po mszy wieczornej odmawiamy Różaniec o pokój na Ukrainie.
  5. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa w piątek o 17 dla dzieci i o 18.45 dla dorosłych, Gorzkie Żale w niedzielę o 17.15. Obok prezbiterium jest wystawiona skrzynka na Jałmużnę Wielkopostną – w tym roku przeznaczona na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy. Natomiast przy Krzyżu wystawionym do adoracji można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.
  6. Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe, które chciałyby się włączyć w przygotowanie śpiewów podczas Triduum Paschalnego. Spotkanie w poniedziałek w zakrystii po mszy wieczornej i różańcu.
  7. W sklepiku parafialnym jest do nabycia łatwa do czytania Biblia dla dzieci i gra Memory Święci dla dzieci. Zapraszamy.
  8. Przypominamy i zachęcamy do składania ankiet synodalnych. Można to uczynić do przyszłej niedzieli w zakrystii lub kancelarii.
    Albert Kozieł, kawaler z parafii tutejszej i Joanna Małgorzata Ogonowska, panna z Parafii NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie. Zapowiedź pierwsza.
    Włodzimierz Janusz Młynarek, wdowiec i Wira Marynina, stanu wolnego, obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.