III NIEDZIELA ZWYKŁA, 25 stycznia 2026r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Ustanawiając ten dzień w 2019 roku papież Franciszek przypomniał, że bez pogłębionej lektury Pisma Świętego ludzkie serce pozostanie zimne a oczy zamknięte. Zachęcamy więc dzisiaj do rodzinnego czytania Biblii.
  2. W tym tygodniu:
    • Poniedziałek – wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
    • Środa – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła. To dzień imienin biskupa Tomasza Sztajerwalda. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
    • Sobota – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
  3. W przyszłą niedzielę adoracja po mszy o 12.30.
  4. Parafialny Zespół Caritas zaprasza na warsztaty rękodzieła. Pierwsze spotkanie w piątek 30 stycznia o 16.00 w świetlicy. Będą wyplatane palmy wielkanocne. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na stojak ze świecami wotywnymi do Kaplicy Matki Bożej.
  5. Kolęda:
    26.sty; poniedziałek; Wojska Polskiego 6, 8
    27.sty; wtorek; Wojska Polskiego 16, 18, Dębowa 52
    28.sty; środa; Dębowa 46 i 48
    29.sty; czwartek; Dębowa 40, 42 i 44
    30.sty; piątek; Dębowa 50 i 54
    31.sty; sobota; Dębowa 74 i 76
    03.lut; wtorek; Dębowa 72, 72A, Miła
    04.lut; środa; Dębowa 78, 80, 82, 84
    05.lut; czwartek; Dębowa domy i segmenty (numery 1-24)
    07.lut; sobota; Spełnionych Marzeń, oraz segmenty: Dębowy Park (numery 26-62 parzyste) i Osiedle Kameralne (numery 19-29A nieparzyste)
    Kolędę rozpoczynamy o 16.00 w dni powszednie a w soboty o 10.00. Nowych parafian i osoby, które nie przyjmowały kapłana w ubiegłym roku prosimy o zgłoszenie swojego zaproszenia. Ofiary złożone przy okazji Kolędy będą przeznaczone na Kaplicę Adoracji i Kaplicę Matki Bożej. Można wesprzeć to dzieło również przez ofiaromat.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.