IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 stycznia 2022r.

1. Dzisiaj przeżywamy 69 Światowy Dzień Trędowatych.
  2. W tym tygodniu przeżywamy w liturgii:
    Poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
    Środa – święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze Święte o 7, 9 i 18. W sklepiku parafialnym można nabyć gromnice. Taca w tym dniu przeznaczona jest na zakony klauzurowe.
    I Czwartek – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. W czasie Mszy błogosławieństwo połączone z prośbą o zachowanie od chorób gardła i języka. Nabożeństwo pierwszoczwartkowe po mszy wieczornej.
    I Piątek – spowiedź podczas porannej Mszy Świętej oraz od godz. 17.00. Nie ma wizyt u chorych.
    I Sobota – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Podczas Mszy Świętej błogosławieństwo chleba. Różaniec o 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę adoracja po Mszy Świętej o 12.30.
  4. Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców będzie odprawiona w niedzielę 20 lutego o 16.00. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych bardzo dziękujemy za rozebranie szopki i dekoracji bożonarodzeniowych.
  5. W tym tygodniu wznawiamy kolędę. Udamy się do osób według planu ustalonego telefonicznie.
  6. Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy udanego, bezpiecznego i pobożnie przeżytego czasu ferii zimowych.