Ogłoszenia XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 września 2021r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii o. Wojciecha Pawlickiego CSsR, który głosi kazania i przygotowuje nas do Misji Świętych w październiku. Plan misji jest wyłożony na stoliku za ławkami. Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców o 16.00. Kurs przedmałżeński o 19.00 w salce na plebanii.
    Program Misji Świętych
    Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy,
    Wtorek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty,
    Czwartek – wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszki na pomoc dla uchodźców z Afganistanu.
  4. Dzisiaj wznawiamy działalność sklepiku parafialnego. Będzie on czynny w każdą niedzielę po mszach świętych. Zapraszamy.
  5. Młodzież, która ukończyła przygotowanie do bierzmowania przed wakacjami zapraszamy na mszę świętą w niedzielę 26 września o 18.00. Po mszy spotkanie w kościele. Młodzież pragnącą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej do końca września.
  6. Nowa książka intencji mszalnych na 2022 rok będzie dostępna od 1 października.
  7. Spotkania dla młodzieży w naszej parafii rozpoczną się w październiku. Chętnych zapraszamy do ks. Sebastiana. W zakrystii dzieci mogą odbierać kartki ze mszy niedzielnych, czyli Ziarno.
    Adam Jagiełło, kawaler z Par. Nawiedzenia NMP w Warszawie i Joanna Natalia Prus. Panna z par. tut. Zapowiedź druga.
  10. W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca: śp. Leonard Józef Wójcik i śp. Leokadia Tabęcka. Wieczny odpoczynek…