Ogłoszenia XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 września 2021r.

1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszki na pomoc dla uchodźców z Afganistanu. Jest to również tzw. niedziela statystyczna, czyli odbywa się doroczne badanie niedzielnych praktyk religijnych (dominicantes i communicantes). Msza Święta i spotkanie dla młodzieży, która ukończyła przygotowanie do Bierzmowania o 18.00 w kościele. Młodzież pragnącą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania prosimy o zgłaszanie się do kancelarii do końca września.
    Poniedziałek – wspomnienie św. Wincentego a’Paulo, prezbitera,
    Wtorek – wspomnienie św. Wacława, męczennika,
    Środa – w naszej diecezji obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie-Pradze, w innych diecezjach – święto Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela,
    Czwartek – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła,
    I piątek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, wizyty u chorych od godziny 9, spowiedź od godz. 17.00 do 21.00,
    I sobota – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów, konferencja przed chrztem o 16 w salce na plebanii, Różaniec o 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła po sumie o 12.30.
  4. W październiku zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie o 17.30.
  5. Wznowiliśmy działalność sklepiku parafialnego. Jest on czynny w każdą niedzielę po mszach świętych.
  6. Nowa książka intencji mszalnych na 2022 rok będzie dostępna od 1 października.
  7. Zapraszamy młodzież na spotkania w każdy piątek o 19.00. Najbliższe spotkanie już w tym tygodniu.