VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 lutego 2023r.

1. Dzisiaj spotkanie Rady Parafialnej o 19 w świetlicy. Po mszy wieczornej zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszki na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.
    Wtorek – święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy,
    Piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Adoracyjną, która będzie nam towarzyszyła modlitwą i śpiewem od 19 do 20.
  3. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła.
  4. Dziękujemy Rycerzom Jana Pawła II, którzy przeprowadzili w sobotę Festiwal Gier Planszowych dla dzieci i młodzieży oraz zapraszają na Turniej Tenisa Stołowego w najbliższą środę o 17.30 (zapisy od 17.15).
  5. Dziękujemy również Parafialnemu Zespołowi Caritas za przygotowanie Dnia Chorego w naszej parafii w minioną sobotę.
  6. Kolęda:
    13.lut                poniedziałek          Jasna (bez osiedla 17 Dzielnica),
    14.lut                wtorek                    Wiosenna, Wrzosowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Sadowa
    15.lut                środa                      Wyszyńskiego 3 i 4
    16.lut                czwartek                Wyszyńskiego 2
    17.lut                piątek                     Wyszyńskiego 5
    18.lut                sobota                    Dębowa 76
    20.lut                poniedziałek          Dębowa domy prywatne, Dębowa segmenty
    21.lut                wtorek                    Dębowa 42 i 44
    22.lut                środa                      POPIELEC
    23.lut                czwartek                Dębowa 46 i 48
    24.lut                piątek                     NIE MA KOLĘDY
    25.lut                sobota                    Dębowa 50, 52 i Dobra
    Kolędujemy w dni powszednie od 17 do 21, w soboty od 10. Ofiary złożone podczas Kolędy będą przeznaczone na ołtarze w bocznych kaplicach.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.