XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 czerwca 2022r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Zbigniewa Bigdę, misjonarza z Kazachstanu, który głosi kazania i zbiera przed kościołem ofiary na pracę misyjną. Nabożeństwo czerwcowe o 17.30.
    Wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika,
    Środa – Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła, nasz odpust parafialny. Msze Święte o 7, 9 i 18 (suma odpustowa, podczas której nastąpi wprowadzenie do naszego kościoła relikwii bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego). Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o 17.45. Po mszy wieczornej i procesji zapraszamy na festyn parafialny z mnóstwem atrakcji: grochówka, grill, naleśniki, loteria fantowa z niezwykłymi nagrodami głównymi, koncert Parafialnego Zespołu NaNowo oraz gry i zabawy dla dzieci. W tym dniu kancelaria parafialna jest nieczynna. Taca przeznaczona jest na konserwację Bazyliki Świętego Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
    I Piątek – spowiedź podczas porannej mszy i od 17.30 do 21.
    I sobota – konferencja przed chrztem o 16, Różaniec o 17.
  3. W przyszłą niedzielę po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja.
  4. W poniedziałek i wtorek zostanie odprawione w naszej parafii 40-godzinne nabożeństwo. Wystawienie najświętszego Sakramentu o 7.30 a zakończenie adoracji o 21. Szczegółowy program jest wywieszony w gablocie przed kościołem oraz umieszczony na stronie internetowej naszej parafii i profilu Fb.
  5. Do Rady Parafialnej weszły następujące osoby (z wyboru parafian i nominacji proboszcza):
    Dżygało Michał i Milena, Głos Roman, Grzybowska Anna, Kozieł Andrzej i Małgorzata, Piotrowski Jacek, Strawa Justyna, Śmigasiewicz Mariusz, Wąsiewska Jolanta i Dariusz, Wiak Adam i Beata. Z urzędu do rady należą proboszcz i wikariusze.
    Dziękujemy wszystkim za oddane głosy (317)
  6. W naszym kościele rozpoczęto wstawianie drzwi między kruchtą a nawą główną. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  7. Dzieciom i młodzieży życzymy udanych i bezpiecznych wakacji (nie zapominajcie o spowiedzi, mszy świętej i modlitwie) a nauczycielom i katechetom zasłużonego odpoczynku.
    Łukasz Niesłuchowski, kawaler i Aleksandra Podkańska, panna, obydwoje z par. tut. Zapowiedź pierwsza.
    Damian Świetnicki, kawaler z Parafii św. Józefa w Skierniewicach i Karolina Dziubińska, panna z par. tut. Zapowiedź pierwsza.
    Bartosz Grzyb, kawaler z par. tut. i Ewelina Czubaszek, panna z Par. św. O.Pio w Zagościńcu, Zapowiedź pierwsza.
    Michał Kowalik, kawaler z Parafii św. Bartłomieja Apostoła w Janówku oraz Justyna Falkowska, panna z par. tut. Zapowiedź druga.