I Komunia Święta 2020

Uroczystość I Komunii Świętej

27 czerwca 2020 r. (sobota) g. 10.00 klasy 3D, 3E, 3F

Pierwsza Spowiedź, TYLKO DZIECI (rodzina przystępuje do spowiedzi wcześniej):

26 czerwca (piątek) godz. 18.40 (po Mszy św. wieczornej) klasy 3D; ok. godz. 19.00 3E; ok. 19.20 3F

Przygotowania i próby

24 (środa) i 25 czerwca (czwartek) g. 18.40 3D; 3E; 3F

Uwagi

Dzieci, które nie zaliczyły którejś z modlitw, zgłaszają się z zeszytem do religii (gdzie jest karteczka z zaliczonymi modlitwami) do ks. Piotra lub ks. Zbyszka po którejś z Mszy św. wieczornych (niekoniecznie w niedzielę, zachęcamy w tygodniu) w celu odpowiedzi z modlitw, które nie zostały zaliczone.

Strój komunijny – odpowiedzialne za kontakt z firmą szyjącą stroje komunijne są „trójki” rodziców z poszczególnych klas

W czasie liturgii jest jeden fotograf wcześniej ustalony.

Funkcje w czasie liturgii będą ustalone w czasie prób.

W poszczególnych klasach jeden z rodziców zostanie poproszony o przeczytanie w czasie Mszy świętej CZYTANIA, natomiast dzieci przeczytają wezwania MODLITWY POWSZECHNEJ (ok. 6 wezwań)