Intencje mszalne, 30 stycznia – 5 lutego 2022r.

IV Niedziela

ZWYKŁA

 

30 stycznia

8.00 +za Mariannę i Jana Sobierańskich oraz zmarłych z rodziny Sobierańskich.
9.30 +za Edmunda Kaczmarek w 2 rocznicę śmierci, Józefę i Andrzeja Kaczmarek, Stanisławę i Walentego Nowak.
11.00 +za rodziców Janinę i Władysława Polczyńskich, braci Gabriela i Henryka, bratanków Andrzeja, Jacka, Roberta, dziadków Polczyńskich, Pokrzywnickich i zmarłych z ich rodzin.
12.30 – za Parafian.

-w intencji dziękczynno-błagalnej prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Agnieszki z okazji urodzin oraz o szczęśliwe rozwiązanie,

-o powrót do zdrowia dla Jana,

+za Jana Buczka w 5 rocznicę śmierci,

+za Jerzego Trzaśniewskiego w 26 r. śmierci, Reginę i Stanisława Mrokowskich,

+za Andrzeja Dobosiewicza w 1 r. śmierci, Grzegorza Gromadka,

+za Lecha Sikorskiego w 5 r. śmierci, zmarłych z rodz. Sikorskich i Łada.

18.00 +za dziadków Lucynę i Feliksa Frej, Konstancję i Franciszka Kamińskich.
Poniedziałek

31 stycznia

 

Św. Jana Bosko

7.00 -o łaskę uzdrowienia i Boże błogosławieństwo dla domu rodzinnego oraz o życie wieczne w niebie dla zmarłych z tego domu.
13.00 Pogrzeb: śp. Alicja Nerć-Osińska.
18.00 +za Mieczysława Góreckiego w 20 r. śmierci, Alinę Górecką i dziadków Góreckich.
Wtorek

1 lutego

 

7.00 +za Piotra Szmyd (gregorianka)
18.00 +za Zenona Bożym.
Środa

2 lutego

 

Ofiarowanie Pańskie

7.00 Za Parafian.
9.00 +za Piotra Szmyd (gregorianka)
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

-o Boże błogosławieństwo, zdrowie, wytrwałość w dobrych postanowieniach dla Pawła z okazji urodzin,

+za Danielę Wójcikowską w 7 rocznicę śmierci.

Czwartek

3 lutego

Św. Błażeja

7.00 +za Piotra Szmyd (gregorianka)
18.00 +za Stanisławę Olszewską w 11 r. śmierci, Henryka Olszewskiego w 18 r. śmierci, Zofię Błaszczyk.
18.00 +za Jana Kaszyńskiego.
I Piątek

4 lutego

7.00 +za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
18.00 W intencji przeprowadzenia intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii i o rychłą beatyfikację Sługi Bożej Rozalii Celakówny.
18.00 +za Piotra Szmyd (gregorianka)

 

I Sobota

5 lutego

Św. Agaty

7.00 +za Jana Łuczaka.
7.00 -w intencji Heleny i Sławomira z okazji 45 rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
18.00 +za Hieronimę Zalewską w 2 rocznicę śmierci i Józefa Zalewskiego.
18.00 +za Piotra Szmyd (gregorianka)

Intencje mszalne, 23-29 stycznia 2022r.

III Niedziela

ZWYKŁA

 

23 stycznia

8.00 +za Mariana Gajewskiego w 20 rocznicę śmierci i Stanisława Nowickiego w 2 rocznicę śmierci.
8.00 W intencji ks. Sebastiana z okazji imienin.
9.30 +za Eugeniusza w rocznicę śmierci, Genowefę, Ignacego i Ryszarda Koczwarów, zmarłych z rodziny Koczwarów i Czeladków.
11.00 +za Wandę Mańkowską miesiąc po pogrzebie.
12.30 – za Parafian.

– w intencji dzieci, które dzisiaj zostały ochrzczone.

_za Jana, Stefanię i Juliannę Kmita, Stanisławę Kuster.

+za Jana Jabłońskiego w 30 rocznicę śmierci.

+za Stefana Grabowskiego w 15 rocznicę śmierci, Stanisława Sochę i Janinę Bartosiewicz.

+za Dorotę Szumską w 1 rocznicę śmierci, Bogdana i Andrzeja Szumskich.

18.00 +za zmarłych z rodzin: Śramskich, Welterów, Trzeciaków, Kowalskich i Hajdeckich.
Poniedziałek

24 stycznia

 

w. Franciszka Salezego

7.00 +za Genowefę i Stanisława Łukasik oraz Henryka Osucha.
18.00 …..
18.00 – w intencji Marcina o łaskę miłosierdzia, uwolnienia od złego, potrzebne łaski oraz Boże błogosławieństwo.
19.00 W intencji mieszkańców ulic: Szarych Szeregów i Prymasa Wyszyńskiego.
Wtorek

25 stycznia

 

Nawrócenia

św. Pawła

7.00  
18.00 +za Halinę Ostrowską w 2 rocznicę śmierci, jej syna Andrzeja Ostrowskiego w 3 rocznicę śmierci oraz Ryszarda Piotrowskiego w 11 rocznicę śmierci.
19.00 W intencji mieszkańców ulic Pileckiego i Jarzębinowej.
Środa

26 stycznia

 

Św. Tymoteusza

i Tytusa

7.00  
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

+za Tadeusza Jabłońskiego w 47 rocznicę śmierci, Mariannę, Wiesława, Henryka, Józefa Jabłońskich.

19.00 W intencji mieszkańców Bożej Woli.
Czwartek

27 stycznia

 

7.00  
18.00 +za Teresę Rybicką.
18.00 +za Józefa, Roberta, Wiktorię, Franciszka Długosz.
19.00 W intencji mieszkańców Wólki Górskiej.
Piątek

28 stycznia

Św. Tomasza

z Akwinu

7.00 +za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
18.00 +za Helenę Konopka.
18.00 +za Lecha Sikorskiego w 5 rocz. śmierci oraz zmarłych z rodz. Sikorskich i Łada.
Sobota

29 stycznia

7.00  
18.00 +za Zygmunta Łuszczyńskiego w 19 rocznicę śmierci.
18.00 Intencja dziękczynno-błagalna za opiekę nad rodziną Gizeli, Wojciecha i Filipa Siemieniec.

Intencje mszalne, 16-22 stycznia 2022 r.

II Niedziela

ZWYKŁA

 

16 stycznia

8.00 Dziękczynna w dniu urodzin Ady z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz zdrowie duszy i ciała.
9.30 +za Stanisławę Zielską w 42 rocznicę śmierci i babcię Helenę.
11.00 +za Wacława Bernat w 13 rocznicę śmierci, Halinę, Krzysztofa, Marcina Bernat, Elżbietę, Zbigniewa i Grzegorza Wilk.
12.30 – za Parafian.
18.00 +za Marka Kobuszewskiego w 3 rocznicę śmierci.
Poniedziałek

17 stycznia

 

Św. Antoniego

7.00 -O łaskę wiary, Boże błogosławieństwo dla Judyty i jej rodziny.
7.00 +za Edmunda Pawełczuk miesiąc po pogrzebie.
18.00 +za Barbarę Michalak.
19.00 W intencji mieszkańców Suchocina.
Wtorek

18 stycznia

7.00 +za Genowefę i Stanisława Łukasików.
18.00
19.00 W intencji mieszkańców ul. Sikorskiego.
Środa

19 stycznia

 

Św. Józefa Sebastiana Pelczara

7.00  
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

+za Eugenię i Zygmunta Pec.

+za Stanisławę, Wilhelma, Henryka, Hieronima i Mirosława Kleiber.

19.00 W intencji mieszkańców ulic: Na Skraju, Willowa, Baśniowa, Zacisze.
Czwartek

20 stycznia

 

7.00  
18.00 +za Stanisława i Wiktora Rogala oraz Ewę Lis.
19.00 W intencji mieszkańców ulic: Sadowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Wrzosowa, Wiosenna.
Piątek

21 stycznia

Św. Agnieszki

7.00 +za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
18.00 +za Halinę Jarosz w 4 rocznicę śmierci.
Sobota

22 stycznia

7.00 …..
7.00 +za Stanisława, Jana, Stefanię Kramarskich.
18.00 +za Piotra Szmyd o dar nieba (int. Imieninowa)

Intencje mszalne, 9-15 stycznia 2022 r.

III Niedziela

po Narodzeniu Pańskim

 

Niedziela

Chrztu Pańskiego

 

9 stycznia

8.00 Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Zofii i Jana Rosiaków oraz Marii i Kazimierza Gumińskich z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i opiekę Matki Bożej.
9.30 +za Tadeusza w 7 rocznicę śmierci, Halinę, Juliana Drewnowskich, Annę, Wiesława Wiśniewskich i zmarłych z rodziny Wiśniewskich.
11.00 +za Benedykta Putrzyńskiego w 48 rocznicę śmierci, Czesławę, Zofię, Juliana Kołacz, Annę, Władysława, Zdzisława Bieńkowskich.
12.30 -podziękowanie za dar życia, o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jakuba z okazji 5 urodzin,

+za Czesławę Ferenc w 1 rocznicę śmierci,

+za Janusza Asiukiewicza w 44 rocznicę śmierci i Krzysia Skolasińskiego w 39 rocznicę śmierci,

+za Tadeusza Skrzypczyńskiego w 26 rocznicę śmierci,

+za Krystynę Urbańską w 30 dzień po śmierci,

+za Jana Mróz w 22 rocznicę śmierci, Dariusza Wardak,

+za Genowefę Sosińską (int. Imieninowa) oraz za Stanisłąwa Sosińskiego w 26 rocznicę śmierci,

18.00 +za Barbarę Honoratę Głos w 12 rocznicę śmierci.
Poniedziałek

10 stycznia

7.00 +za Irenę Pazio w 20 rocznicę śmierci.
18.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w dniu urodzin dla Ali.
19.00 W intencji mieszkańców ul. Dębowej.
Wtorek

11 stycznia

7.00 O zdrowie i potrzebne łaski oraz pracę, o jej owoce dla Mileny i Aleksandra.
18.00 …..
18.00 +za Barbarę Stolarską.
19.00 W intencji mieszkańców ul.  Koralowa, Rubinowa, Diamentowa, Bursztynowa, Szmaragdowa, Perłowa
Środa

12 stycznia

7.00 O szybki powrót do zdrowia dla Józefy.
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

+za Wacławę Kubiak w 1 rocznicę śmierci,

+za Zofię Zubalską-Wojcieską w 3 r. śmierci, Zdzisława Wojcieskiego.

 

19.00 W int. Mieszkańców ulic:  Łęczna, Jasna, Wspólna, Złota, Prosta
Czwartek

13 stycznia

 

7.00  
17.00 Różaniec Fatimski
18.00 +za Irenę Rogozińską
18.00 W intencji żywych i zmarłych członków Różańca Fatimskiego.
19.00 W int. Mieszkańców ulic:  Okulickiego, Młodzieżowa
Piątek

14 stycznia

7.00 +za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
18.00 +za Irenę Hulbój.
Sobota

15 stycznia

7.00 +za Małgorzatę Bujała miesiąc po pogrzebie.
7.00 +za Danutę Warzyńską miesiąc po pogrzebie.
18.00 +za Jana Tadeusza Łuczaka.
18.00 +za Wandę Mańkowską w miesiąc po śmierci.

Intencje mszalne, 2-8 stycznia 2022 r.

II Niedziela

po Narodzeniu Pańskim

2 stycznia

8.00 Za Parafian
9.30 Za Parafian
11.00 +za Alicję Danutę Szumańską.
12.30 +za Piotra Siekluckiego, Mariusza Rak i Jana Klimiuk.

+za Sylwestra i Stanisławę Kotarskich, Henryka, Mariannę, Józefa i Jana Gańko.

18.00 +za Kazimierza w 12 rocznicę śmierci, Stanisławę i Franciszka Prusaczyk, Genowefę Rydel.
Poniedziałek

3 stycznia

7.00 +za Roberta Tylmana w 9 rocznicę śmierci.
18.00 +za Zenona Bożym.
Wtorek

4 stycznia

7.00
18.00 +za Mariannę Sobierańską.
18.00 +za Natalię Kołodziejak miesiąc po pogrzebie.
Środa

5 stycznia

7.00
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

+za Irenę i Stanisława Dąbrowskich.

+za Kazimierę Pietraszko.

Czwartek

6 stycznia

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

8.00 +za Helenę i Stanisława Tabor, Aleksandrę i Józefa Milewskich.
9.30
11.00 +za Urszulę Martin-Kwapisz i zmarłych z rodziny Rudnickich.
12.30 Msza Święta zbiorowa:

-o Boże błogosławieństwo dla dzieci, które dzisiaj przyjmą chrzest,

-o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Emilii Traczyk z okazji 80 urodzin oraz dla całej rodziny,

+za Marię Magdalenę Koperską w 10 rocznicę śmierci,

+za Henrykę Rabiej w 10 rocznicę śmierci oraz Bogdana Rajewicza,

18.00
I Piątek

7 stycznia

7.00 +za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
18.00 O potrzebne łaski i ożywienie ducha apostolskiego we wspólnocie dzieła intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 +za Andrzeja Kosińskiego miesiąc po pogrzebie.
Sobota

8 stycznia

7.00 +za Jana Kaszyńskiego miesiąc po pogrzebie.
18.00
18.00 +za Annę, Genowefę, Aleksandra Michałowskich i zm. z rodz. Michałowskich.
18.00 +za Teodozję i Eugeniusza Sokołowskich, Teresę i Feliksa Brenda oraz zmarłych z rodziny Brenda.

Intencje mszalne, 26 grudnia – 2 stycznia 2021r.

Poniedziałek

27 grudnia

 

Św. Jana Apostoła

7.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
7.00 +za Alicję Danutę Szumańską.
18.00 +za Beatę Pietruszkiewicz w kolejną rocznicę śmierci.
18.00 +za Edwarda, Zofię i Piotra Liwskich, zmarłych z rodz. Liwskich i Michałowskich.
18.00 +za Barbarę Stolarską.
Wtorek

28 grudnia

 

Świętych Młodzianków

7.00  
7.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
18.00 +za Zbigniewa Pielach w 2 rocznicę śmierci.
18.00 +za Celinę Krawczyk i Eugeniusza Krawczyk.
Środa

29 grudnia

7.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
7.00 Intencja dziękczynna z okazji urodzin Elżbiety Kłopotek z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.
18.00 Msza Święta zbiorowa ku czci MB Nieustającej Pomocy:

+za Tomasza i Eugeniusza Drewnowskich, Eugeniusza Siarek z okazji imienin oraz za zmarłych z rodziny Drewnowskich i Siarków.

+za Zofię w 15 rocznicę śmierci, Edwarda i Tadeusza Kwiatkowskich.

Czwartek

30 grudnia

7.00 +za Helenę Konopka.
7.00 Za Parafian.
18.00 +za Piotra Dyzma (int. Od kolegów z pracy NBP)
18.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
Piątek

31 grudnia

Św. Sylwestra

7.00 Za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
7.00 +za Henryka Tomaszewskiego.
18.00 +za Sylwestra Czajkę.
18.00 +za zmarłych Parafian w 2021 roku.
Sobota

1 stycznia 2022

 

Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

8.00 W dniu imienin i 62 urodzin Mieczysława Kłopotka – intencja dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Bożej Rodzicielki.
9.30 +za Bogusława Tobijasz w 29 rocznicę śmierci oraz za Wandę i Ludwika Tobijasz.
11.00 +za Grzegorza Gronczewskiego.
12.30 Msza Święta zbiorowa:

+za Henryka, Mariannę, Józefa, Jana Gańko, Sylwestra i Stanisławę Kotarskich.

17.00 Różaniec.
18.00 +za Mieczysława i Genowefę Kosteckich.
II Niedziela

po Narodzeniu Pańskim

2stycznia

 

8.00 Za Parafian
9.30  
11.00 +za Alicję Danutę Szumańską.
12.30 Msza Święta zbiorowa:

+za Piotra Siekluckiego, Mariusza Rak i Jana Klimiuk.

18.00 +za Kazimierza w 12 rocznicę śmierci, Stanisławę i Franciszka Prusaczyk, Genowefę Rydel.

Intencje mszalne, 19–26 grudnia 2021r.

IV Niedziela ADWENTU

19 grudnia

 

REKOLEKCJE ADWENTOWE

8.00 W intencji ks. Proboszcza z okazji imienin.
9.30 +za Reginę i Józefa Bełdyckich.
9.30 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
11.00 +za Elżbietę Żamek w 21 r. śmierci i Bogusława Żamek w 11 r. śmierci.
11.00 +za Valentynę Sinitską miesiąc po pogrzebie.
12.30 – w intencji dzieci, które zostały dzisiaj ochrzczone,

+za Stefanię Smardzewską w 24 r. śm., Stanisława, Zdzisława, Jana i Henryka.

+za Genowefę, Czesława Baran, Janusza Niemirskiego,

+za Janinę w 20 r. śmierci, Józefa i Tadeusza Zielskich,

+za Kazimierę Kryśkiewicz i Adama Latkowskiego,

+za Zofię Kwiatkowską w 16 r. śmierci.

16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych.
18.00 +za Eugenię Kruszewską i zmarłych z rodz. Wasilów.
Poniedziałek

20 grudnia

 

REKOLEKCJE ADWENTOWE

7.00 Za Parafian.
9.00 Za Parafian.
18.00 +za Dariusza Skrzypczyńskiego, Anastazję i Jana Gawrońskich.
18.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
20.00 +za rodziców Jadwigę i Stanisława, za zmarłe rodzeństwo z rodz. Ciborowskich.
Wtorek

21 grudnia

 

REKOLEKCJE ADWENTOWE

7.00 +za Cecylię i Mariana Bonieckich i zmarłych z rodz. Bonieckich.
9.00 +za Jolantę, Irenę i Antoniego Grzybowskich.
18.00 +za Irenę Rogozińską miesiąc po pogrzebie.
18.00 +za Barbarę Michalak.
18.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
20.00 W intencji znanej Panu Bogu.
Środa

22 grudnia

7.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
18.00 Msza Święta zbiorowa ku czci MB Nieustającej Pomocy:

+za Mariannę Semeniuk w 30 dzień po pogrzebie i Jana Semeniuk

Czwartek

23 grudnia

7.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
7.00 +za Irenę Hulbój miesiąc po pogrzebie.
18.00 +za Arnolda Capelika w 3 r. śmierci i Jadwigę Wielikianiec w 13 r. śmierci.
18.00 +za Annę Sułowską w 3 r. śmierci.
Piątek

24 grudnia

WIGILIA

7.00 Za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
7.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
7.00 +za Wandę Stanczewską.
Sobota

25 grudnia

 

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

0.00 Za Parafian.
0.00 Za Parafian.
8.00 +za Władysławę i Józefa Peryt.
9.30 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
11.00 +za Elżbietę, Grzegorza i Zbigniewa Wilk oraz Halinę, Wacława, Krzysztofa i Marcina Bernat.
12.30
18.00 +za Halinę i Henryka Łukaszewskich, zmarłych z rodz. Łukaszewskich i Trojanowskich.
Niedziela

26 grudnia

 

Święto Świętej Rodziny

8.00 Intencja dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę, błog. Boże i dary Ducha Świętego dla Izabeli i Grzegorza oraz córek Pauliny i Moniki.
9.30 +za Juliana w 13 r. śmierci, Tadeusza i Halinę Drewnowskich, Annę, Wiesława Wiśniewskich, zmarłych z rodz. Wiśniewskich, Krystynę Asiukiewicz.
11.00
12.30 -w intencji Wandy i Henryka Ciężkowskich z ok. 55 rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej,

+za Mariannę i Ryszarda Całka oraz zmarłych z rodz. Całków i Wysockich,

+za Szczepana Czajkowskiego, Adama Płoskiego,

+za Małgorzatę i Leona Zaborowskich, Mariannę i Czesława Mudiuk, Katarzynę i Eugeniusza Unifantowicz,

+za Jadwigę Surowiak w 1 rocznicę śmierci i Zbigniewa Surowiaka,

+za Krystynę Asiukiewicz w 1 rocznicę śmierci,

+za Eugeniusza i Martę Kazanowskich,

18.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)

Intencje mszalne, 12–18 grudnia 2021r.

 

III Niedziela ADWENTU

12 grudnia

8.00 + za Józefa Trzaska w 19 rocz. śm., Marię i Władysława Trzaska.
9.30 + za Helenę Krysiak w 13 rocz. śm., Antoniego, Mariana i zm. z rodziny.
9.30 + za Mariannę Sobierańską (greg.).
11.00 + za Celinę Czech, Stanisława, Pawła i Franciszkę Pietrzak.
12.30 – za dzieci, które dzisiaj zostały ochrzczone oraz ich rodziców,

+ za Stanisława Gałeckiego w 9 rocz. śm., Artura, Mariusza Gałeckich, Marka i Dionizego Kowalkowskich, Alinę Żebrowską.

+ za Ewę Filipowicz w 4 rocz. śm.

+ za Janinę Synowiecką w 21 rocz. śm. oraz Stanisława Synowieckiego w 40 rocz. śm.

+ za Janinę Witczak.

+ za Stanisława w rocz. śm., Władysława Widyńskich, zm. z rodz. Widyńskich i Kwas.

+ za Jana Wieczorka w 1 rocz. śm., zm. z rodz. Stępniak.

+ za Zofię Domżała w 23 rocz. śm. i Wacława Domżałę.

18.00 + za Grażynę Hejna.
Poniedziałek

13 grudnia

Św. Łucji, dziewicy i męczennicy

7.00 + za Jana Tadeusza Łuczaka.
7.00 + za Danutę Palińską.
17.00 RÓŻANIEC FATIMSKI
18.00 Z okazji urodzin Anny z podziękowaniem za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.
18.00 + za Mariannę Sobierańską (greg.).
Wtorek

14 grudnia

Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

7.00 + za Mariannę Sobierańską (greg.).
11.00 POGRZEB: + Małgorzata Bujała.
18.00 + za Henryka w 27 rocz. śm., Wandę Żmijewską i Janusza Zapisek.
18.00 + za Leokadię Tabęcką.
Środa

15 grudnia

7.00 + za Mariannę Rybkowską (greg.)
18.00 Msza Święta zbiorowa ku czci MB Nieustającej Pomocy:

 

Czwartek

16 grudnia

7.00 + za Mariannę Rybkowską (greg.)
7.00 Za parafian.
11.00 POGRZEB: + Danuta Warzyńska.
18.00 + za Edwarda Kozieł w 18 rocz. śm.
18.00 + za Teresę Rybicką w 1 rocz. śm.

Intencje mszalne, 5-11 grudnia 2021r.

II Niedziela ADWENTU

5 grudnia

8.00 +za Julię Laskowską w 6 r. śmierci.
9.30 +za Joannę i Jolantę, Michalinę, Aleksandra, Józefa Dudek, Halinę Pietraszewską.
9.30 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
11.00 +za Piotra Turczyńskiego w 19 r. śmierci, Annę i Wacława Turczyńskich, Jadwigę i Bolesława Piędziak.
12.30 – za budowniczych, dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii oraz wszystkich parafian.

– o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Andrzeja Stanczewskiego z okazji imienin,

+za Barbarę Michalak oraz męża i jej syna,

+za Helenę, Irenę, Mieczysława Ignaciak,

+za Janinę Jaworowską, Zygmunta Ryglewskiego, Krystynę i Marka Rydlewskich, Władysławę Mrówczyńską,

+za Piotra Siekluckiego, Jana Klimiuk i Mariana Rak,

+za Andrzeja Ronowicza w 10 r. śmierci.

18.00 +za Stanisława Kruszewskiego.
Poniedziałek

6 grudnia

Św. Mikołaja, biskupa

7.00 +za Roberta marchwianego w 1 r. śmierci.
18.00 +za Stanisława, Olimpię Możdżyńskich, Antoniego Rydel.
18.00 +za Stefana Szabłowskiego w 10 r. śmierci, Stefanię i Waldemara Szabłowskich.
18.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
Wtorek

7 grudnia,

św. Ambrożego

7.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
7.00 -int. dziękczynna z okazji urodzin Krystyny Wojtas z prośbą o dalsze Boże błog.
18.00 -ku większej czci i chwale Boga Ojca, by Bóg był na pierwszym miejscu w ludzkich sercach, by był czczony i wielbiony, by ludzkie serca nawróciły się do Boga Ojca i szczerze Go pokochały.
18.00 +za Wiesławę Zapora w 1 r. śmierci.
Środa

8 grudnia

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

7.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
7.00 +za Jerzego Sobieckiego i jego rodziców.
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

+za dzieci poczęte a nienarodzone,

+za Grzegorza Rynkiewicza w 1 r. śmierci,

+za Krzysztofa Baran w 11 r. śmierci,

+za Marię Buraczyńską w 30 dzień po śmierci i Krzysztofa Buraczyńskiego,

+za Teresę Przywojską.

Czwartek

9 grudnia

7.00 +za Wacławę i Lucjana Gizińskich.
7.00 +za Alicję Danutę Szumańską.
18.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
Piątek

10 grudnia

 NMP Loretańskiej

7.00 Za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
7.00 +za Zenona Bożym miesiąc po pogrzebie.
18.00 +za Dyzmę Pietroń w 1 r. śmierci i Janinę Pietroń.
18.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
Sobota

11 grudnia

7.00 +za Mariannę Rybkowską (greg.)
7.00 Za Parafian.
18.00 +za Leszka Dariusza Koziara w 1 r. śmierci i zmarłych z rodziny.
18.00 +za Janinę Witczak w 1 r. śmierci.

Intencje mszalne, 28 listopada – 4 grudnia 2021r.

I Niedziela ADWENTU

28 listopada

8.00 + za Andrzeja Lichotę z okazji imienin.
9.30 + za Tadeusza Jabłońskiego w 21 r. śmierci, Helenę Pielach w 30 r. śmierci, Stanisławę Jabłońską, Zbigniewa, Ignacego Pielach.
9.30 + za Mariannę Sobierańską (greg.).
11.00 + za Jana Formińskiego w 5 r. śmierci, Adama Bułka oraz Mariannę i Józefa Krzepickich.
12.30 – za dzieci, które dzisiaj zostały ochrzczone oraz ich rodziców,

– za Andrzeja Kosińskiego o łaskę zdrowia.

+ za Stanisławę Jabłońską i Tadeusza Jabłońskiego w 21 r. śmierci.

+ za Jarosława Pieczka w 3 r. śmierci.

18.00 + za Henryka i Halinę Łukaszewskich, zmarłych z rodz. Łukaszewskich i Trojanowskich.
Poniedziałek

29 listopada

7.00 + za Barbarę Stolarską miesiąc po pogrzebie.
7.00 + za Mariannę Sobierańską (greg.).
7.00 + za Stanisławę Jabłońską.
18.00 BIERZMOWANIE
18.00 + za Jana Tadeusza Łuczaka miesiąc po śmierci.
Wtorek

30 listopada

Św. Andrzeja Apostoła

7.00 Za Parafian.
7.00 + za Andrzeja Kopczyńskiego, Andrzeja Mariańskiego i Andrzeja Kopańskiego z okazji imienin.
18.00 + za Krzysztofa Borkowskiego w 1 r. śmierci i zmarłych z rodz. Borkowskich.
18.00 + za Mariannę Sobierańską (greg.).
Środa

1 grudnia

7.00 + za Mariannę Rybkowską (greg.)
7.00 + za Valentynę Sinitską.
18.00 Msza Święta zbiorowa ku czci MB Nieustającej Pomocy:

+ za Karola i Hanię Kędzierskich, Jana, Wiktorię, Wiesława Sadowskiego, Szczepana, Zenobię i Dariusza Kędzierskich.

Czwartek

2 grudnia

7.00 – w intencji dziękczynno-błagalnej o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla rodziny.
18.00 + za Mariannę Rybkowską (greg.)
18.00 + za Mariannę Mielańczuk w 15 r. śmierci, Stanisława i Jana Mielańczuk.
Piątek

26 listopada

7.00 Za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
18.00 – w int. wynagradzającej Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy osobiste i społeczne – int. wspólnoty wynagradzającej NSPJ
18.00 + za Mariannę Rybkowską (greg.)
Sobota

27 listopada

7.00 + za Mariannę Rybkowską (greg.)
17.00 RÓŻANIEC
18.00
18.00 + za Ryszarda Affek w 18 r. śmierci
18.00 + za Barbarę-Honoratę Głos w 11 r. śmierci z okazji imienin.