Intencje mszalne, 31 grudnia 2023 r. – 6 stycznia 2024 r.

1.  N I E D Z I E L A   P O   N A R O D Z E N I U   P A Ń S K I M

ŚWIĘTEJ  RODZINY: JEZUSA, MARYI i JÓZEFA

31  grudnia  2023

8.00  W int. dziękczynnej za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jolanty i Czesława WILCZYŃSKICH z okazji 45-tej rocznicy ślubu oraz dla ich dzieci i całej rodziny.
9.30 + za Janinę w 22 rocz. śmierci, Józefę i Tadeusza ZIELSKICH.
11.00 + za Stanisława, Helenę, Mariannę, Antoniego, Genowefę i Marcina WIDYŃSKICH, Bolesława i Henrykę PIEŃKOWSKICH.
12.30

Msza św. Zbiorowa za przyczyną Św. Apostołów Piotra i Pawła:

O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii.

O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla Moniki.

+ za Kubusia WYSZYŃSKIEGO.

+ za Sylwestra, Barbarę ANTOSIK, Reginę i Leonarda WOJCIECHOWSKICH.

+ za Andrzeja RADOMSKIEGO w miesiąc od pogrzebu.

+ za Sylwestra, Stanisławę KOTARSKICH, Henryka, Mariannę, Józefa i Jana GAŃKO.

18.00  Za naszą Wspólnotę parafialną, by żyjącym Pan Bóg błogosławił, a zmarłych przyjął do chwały zbawionych.

NOWY  ROK  2024

Ś W I Ę T E J    B O Ż E J    R O D Z I C I E L K I    M A R Y I, uroczystość

01  stycznia  2024

8.00 O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Mieczysława KŁOPOTEK w Dniu Urodzin          i Imienin.
9.30 + za Bogusława TOBIJASZ, Wandę i Ludwika TOBIJASZ oraz zmarłych z rodziny JANUSZEWSKICH.
11.00 Za całą Wspólnotę parafialną, by żyjącym Pan Bóg błogosławił a zmarłych obdarzył chwałą nieba.
12.30

Msza św. Zbiorowa za przyczyną Św. Apostołów Piotra i Pawła:

O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Dobrodziejów                              i Ofiarodawców naszej Parafii.

W int. Katarzyny i Przemysława oraz ich dzieci: Agnieszkę i Pawła oraz ich dzieci, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

+ za Kubusia WYSZYŃSKIEGO.

+ za Jerzego BANASIAKA w miesiąc po pogrzebie.

+ za Wojciecha AWĘCKIEGO – int. od kolegów z pracy.

18.00  + za Mieczysława i Genowefę KOSTECKICH.

02 stycznia 2024

świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu,

biskupów i doktorów Kościoła,  wspomnienie

7.00 + za Janusza GRONCZEWSKIEGO w 2 rocz. śmierci.
18.00 + za Kazimierza w 13 rocz. śmierci, Stanisławę i Franciszka PRUSACZYK, zmarłych z rodziny PRUSACZYK, ZIEMIŃSKICH i RYDEL.

03 stycznia 2024

7.00 + za Andrzeja WODZIŃSKIEGO.
18.00  Msza św. Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

W int. dziękczynno-błagalnej o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Rafała.  (9)

O Boże błog., i opiekę MB dla córki Katarzyny z mężem Przemysławem i dziećmi, dla córki Agnieszki z mężem Pawłem i dziećmi oraz dla Elżbiety.

+ za Wiesława ZARĘBSKIEGO.

04 stycznia 2024

7.00
18.00 O zdrowie, Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Członków Wspólnoty Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa i ich rodzin.

05 stycznia 2024

piąty dzień w oktawie narodzenia pańskiego

7.00 + za Zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
7.00
18.00 + za Mariannę-Magdalenę KOPERSKĄ w 12 rocz. śmierci.

OBJAWIENIE  PAŃSKIE,   uroczystość

06  stycznia  2024

8.00  + za Helenę i Stanisława TABOR, Aleksandrę i Józefa MILEWSKICH.
9.30 + za Henrykę RABIEJ w 12 rocz. śmierci.
11.00
12.30 Msza św. Zbiorowa za przyczyną Św. Apostołów Piotra i Pawła:

W int. dziękczynno-błagalnej o Boże błogosławieństwo, szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla syna Dariusza.

W int. wynagradzającej za grzechy, bluźnierstwa i zniewagi przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.

+ za Teodozję, Eugeniusza SOKOŁOWSKICH, Feliksa, Teresę, Romana, Andrzeja, Marzenę i Piotra BRENDA w kolejne rocznice ich śmierci.

15.00  ŚLUB
17.00  RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY
18.00  + za Mariannę, Jana, Mieczysława PERZANOWSKICH, Antoninę, Romana BONIECKICH.