Intencje mszalne, 17 – 23 kwietnia 2022r.

WIELKANOC

17 kwietnia

6.00 REZUREKCJA – za Parafian.
6.00 O powrót do zdrowia dla Jakuba
9.30 +za Józefa w 14 rocznicę śmierci, Janinę i Tadeusza Zielskich.
11.00 +za Zbigniewa, Elżbietę i Grzegorza Wilk, Halinę, Wacława, Krzysztofa i Marcina Bernat.
12.30 Msza Święta zbiorowa:

-w intencji dzieci, które będą dzisiaj ochrzczone.

-intencja dziękczynna za posługę w naszej parafii ks. Dariusza, ks. Roberta i ks. Sebastiana z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, siłę, wytrwałość oraz wszelkie potrzebne łaski.

-w intencji Adama w 18 urodziny o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego.

+za Alinę Bloch, rodziców Stanisława i Martę Bloch, teściów Józefa, Jadwigę Kowalskich, syna Wiesława, dziadków, pradziadków, Babcie, prababcie oraz przodków o Boże Miłosierdzie prosi rodzina Bloch i Gąsiorowskich.

+za Aleksandra w 17 rocznicę śmierci i Sabinę Wojciechowskich, zmarłych z rodziny Wojciechowskich i Antosików.

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
18.00 +za Stanisławę i Henryka, Wiktora Żebrowskich, Jerzego Hermana oraz Krystynę Herman.
Poniedziałek Wielkanocny

18 kwietnia

8.00 Intencja dziękczynna w 29 rocznicę ślubu Izabeli i Grzegorza z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i córek Pauliny i Moniki.
9.30 +za Bronisława i Stanisławę Słomińskich, Danutę i Kazimierza Kęsy.
9.30 O Boże błogosławieństwo dla Jacka w 60 urodziny i dla Jana w 24 urodziny, o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Szulców.
11.00 +za Helenę i Władysława Witkowskich, Mariannę i Jana Łączyńskich.
12.30 Msza Święta zbiorowa:

– w intencji dzieci, które przyjmą dzisiaj chrzest,

– intencja dziękczynno–błagalna o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla chorego męża Wiesława i dla całej rodziny.

– w intencji Jolanty z okazji 70 urodzin dziękując za dar życia i otrzymane łaski, prosząc o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.

+za Zdzisława Badurskiego w 3 rocznicę śmierci.

18.00 +za Franciszka w 21 rocznicę śmierci, Stanisławę, Kazimierza, Antoninę i Piotra Prusaczyk, Genowefę Rydel.

19 kwietnia

7.00 +za Andrzeja Kosińskiego.
18.00 +za Wiktorię Sosińską miesiąc po pogrzebie.
18.00 -o Boże błogosławieństwo dla Marianny i Ryszarda Jezierskich w 40 rocznicę ślubu prosząc o opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla całej rodziny.

Wielkanocna

20 kwietnia

7.00 +za Renatę Makulak.
7.00 – za Parafian.
11.00 Pogrzeb: śp. Wiktoria Rosińska.
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

-o pokój na Ukrainie.

-o nawrócenie bliskiej osoby.

-o błogosławieństwo Boże dla rodziny Weberów i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw.

-o powrót do zdrowia dla Krystyny, Ireny i Michała.

+za Jerzego o dar życia wiecznego oraz o Boże błogosławieństwo dla personelu medycznego, który się nim opiekował.

21 kwietnia

7.00 +za Jana Kaszyńskiego.
18.00 +za Danutę Warzyńską.
18.00 +za Kazimierza Mariańskiego w 1 rocznicę śmierci.

22 kwietnia

7.00 +za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
7.00 +za Elżbietę Stolarską w 20 rocznicę śmierci i Ryszarda Stolarskiego w 1 rocznicę śmierci.
16.30 Ślub: Hubert Proczka i Paulina Płuciennik.
18.00 +za Jerzego Witkowskiego z okazji imienin.
18.00 +za Wiesława Niedbałę miesiąc po pogrzebie.

Wielkanocna

23 kwietnia

7.00 -o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Antoniny Wojtas z okazji urodzin.
7.00 +za Jana Śmigasiewicza.
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
17.00 W intencji dziękczynnej w 20 rocznicę ślubu Moniki i Arkadiusza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla całej rodziny
18.00 …..
18.00 +za Irenę i Zygmunta Łuszczyńskich w 11 i 18 rocznicę śmierci.
18.00 +za Jana Wiśniewskiego miesiąc po pogrzebie.