Intencje mszalne, 2 – 10 kwietnia 2023r.

NIEDZIELA PALMOWA

MĘKI PAŃSKIEJ

2 kwietnia

8.00 -o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Krystyny i Janusza z okazji 40 rocznicy ślubu i błogosławieństwo dla ich synów z rodzinami.
9.30 +za Jerzego Putz w 4 rocznicę śmierci.
11.00 -w podziękowaniu za 53 lata wspólnego pożycia małżeńskiego Lidii i Kazimierza z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich, ich córek, zięciów i wnucząt oraz o życie wieczne dla zmarłych rodziców.
12.30 Msza Święta zbiorowa za przyczyną Św. Ap. Piotra i Pawła:

-za Parafian,

-w intencji dzieci, które przyjmą dzisiaj chrzest, za ich rodziców i chrzestnych,

-w dniu urodzin Krzysztofa o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego na kolejne lata życia,

-w intencji ZB Piotra Chorosia, Rycerza naszej Chorągwi z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej,

+za Piotra Siekluckiego, Jana Klimiuk, Mariana Rak i dziadków Klimiuk,

+za Helenę, Ignacego w 29 rocznicę śmierci, Zbigniewa w dniu imienin Pielach,

+za Józefę Figoń w 21 rocznicę śmierci,

+za Helenę Zielińską w 10 rocznicę śmierci,

+za Ireneusza Ikier w 1 rocznicę śmierci.

17.15 GORZKIE ŻALE
18.00 +za Annę Bartosiak-Małkińską w 2 rocznicę śmierci, Stanisława Bartosiaka, Edwarda Małkińskiego, Henrykę i Michała Niedzińskich.

3 kwietnia

7.00 +za Elżbietę Baranowską.
18.00 +za Alinę Górecką w 18 rocznicę śmierci, Mieczysława i Tadeusza Góreckich oraz dziadków Mackiewicz i Stanisława Mackiewicza.
18.00 +za Jana Waśkiewicza.
18.00 +za Jana Traczyk, Stanisława i Henrykę Traczyk.

4 kwietnia

7.00 -za Parafian.
7.00 -za parafian.
18.00 +za Wiktorię Rosińską w 1 rocznicę śmierci.
18.00 +za Wiktorię Rosińską.
Wielka

5 kwietnia

7.00 +za Agnieszkę Liwską.
7.00 -za Parafian.
18.00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

6 kwietnia

18.00 -intencja dziękczynna za dar kapłanów. Którzy na czele z ks. proboszczem posługują w naszej parafii.
18.00 +za ks. Stanisława Wawrzyniaka.
18.00 +za ks. Stanisława Wawrzyniaka, ks. Zbigniewa Wojciechowskiego i ks. Edwarda Packa.
18.00 +za Jana Krzęcickiego w 24 rocznicę śmierci.

7 kwietnia

8.00 Ciemna Jutrznia
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
18.45 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ.
Wielka

8 kwietnia

8.00 Ciemna Jutrznia.
9.00 Święcenie pokarmów (do 15.00)
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
20.00 +za Waldemara Niedbała w 23 rocznicę śmierci, Wiesława Niedbała w 1 rocznicę śmierci, Katarzynę i Franciszka Wajs.
20.00 +za Jarosława Jarosza.
20.00 …..
UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 6.00 REZUREKCJA – za parafian.
6.00 +za Jana Mitręga w 4 rocznicę śmierci.
9.30 +za Zofię i Józefa Kościuczenko, Marię i Czesława Bachor oraz dziadków Bronisławę i Stanisława Bachor.
11.00 +za Zbigniewa, Elżbietę i Grzegorza Wilk, Halinę, Wacława, Krzysztofa i Marcina Bernat.
12.30 Msza Święta zbiorowa za przyczyną Św. Ap. Piotra i Pawła:

-w intencji dzieci, które przyjmą dzisiaj chrzest, ich rodziców i chrzestnych,

-za Teresę Mieczkowską w 75 rocznicę urodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej,

-o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Natalii w 18 urodziny,

+za Władysławę Demidczuk w 22 rocznicę śmierci, Michała, Kazimierza, Stanisławę, Mariuszka, Jadwigę, Kazimierza Zaburko, Annę, Władysława i Krystynę,

+za Mirosława Makowskiego miesiąc po pogrzebie,

+za Stanisławę i Tadeusza Jabłońskich, zmarłych z rodziny Jabłońskich, Franciszka i Zofię Sawickich, zmarłych z rodziny Sawickich, Ryszarda Mieczkowskiego,

15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
18.00 +za Andrzeja Krużmańskiego w 1 rocznicę śmierci.