Intencje mszalne, 25 czerwca – 1 lipca 2023r.

XII NIEDZIELA

ZWYKŁA

REKOLEKCJE

8.00 +za Sabinę Żak w 14 rocznicę śmierci i Stanisława Żak w 64 rocznicę śmierci.
9.30 +za Wandę, Edwarda i Mariana Bartnickich, Kazimierę, Kazimierza i Zenona Wiśniewskich oraz zmarłych z rodziny.
11.00 +za Jana Rutkowskiego.
12.30 Msza Święta zbiorowa za przyczyną Św. Ap. Piotra i Pawła:

-za Parafian,

-w intencji dzieci, które przyjmą dzisiaj chrzest oraz za ich rodziców i chrzestnych,

-o błogosławieństwo Boże dla Krystyny i Andrzeja w 45 rocznicę ślubu,

-dziękczynna w intencji rodziny Chodakowskich, Budrowskich i Bojarskich za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże,

-o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Dominiki i Daniela z okazji 7 rocznicy ślubu oraz Wiktora i Oliwiera w dniu jego chrztu,

-o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dar zdrowia dla Janiny Rudnickiej z okazji jej imienin oraz rocznicy urodzin,

+za Czesława Mamełka w 7 rocznicę śmierci, Elżbietę Święcką w 17 rocznicę śmierci, Katarzynę i Eugeniusza Unfantowicz, Emilię Mamełka,

+za Mariana Czyżewskiego w 6 r. śmierci i zmarłych z rodz. Czyżewskich,

+za Jana Jabłońskiego z okazji imienin,

+za Jana Buczka z okazji imienin oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny Buczków,

+za Piotra Gromadka,

+za Stanisława w 1 rocznicę śmierci i Bogusława w 39 rocznicę śmierci z rodziny Góral,

+za Romana w 1 rocznicę śmierci i Lilę Frąckiewicz, Jana, Zbigniewa, Irenę i Franciszka Ostrowskich,

+za Jana Strefnel o dar życia wiecznego (intencja imieninowa),

+za Marka Radomskiego w 35 rocznicę śmierci,

+za Reginę Truszkowską miesiąc po pogrzebie,

+za Jana i Annę Adaszewskich, Jana i Władysławę Kopików,

+za Czesławę Tomala w 7 rocznicę śmierci oraz Józefa Tomala w 17 rocznicę śmierci.

18.00 -w intencji Anny i Pawła z okazji 25 rocznicy ślubu z prośbą o dalsze błog. Boże, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla nich i całej rodziny.

REKOLEKCJE

7.00 +za Jarosława Jarosza (intencja od kuzynki Marii Włoch).
9.00 +za Katarzynę Bakun miesiąc po pogrzebie.
18.00 +za Jadwigę Miernicką w 28 rocznicę śmierci i Władysława Komnackiego w 18 rocznicę śmierci.
18.00 +za Andrzeja Gryglasa.
18.00 -intencja dziękczynna z okazji 30 rocznicy ślubu Renaty i Dariusza Grochal z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

NMP

Nieustającej Pomocy

7.00 -za Parafian.
7.00 +za Cecylię i Józefa Melniczaków oraz zmarłych z rodziny Świtońskich, Melniczaków i przyjaciół rodziny.
9.00 +za Zbigniewa Troińskiego.
18.00 +za Władysława Płudowskiego, Antoniego i Mariannę Makowskich, Władysława i Wacławę Sternik.
18.00 +za Cyryla Sosnowskiego w 5 rocznicę śmierci o życie wieczne w niebie.

Św. Ireneusza

REKOLEKCJE

7.00 -intencja dziękczynna za otrzymane łaski przez Krystynę i Grzegorza oraz ich rodzinę z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.
9.00 +za Piotra Dominiaka.
18.00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

-o łaskę wiary i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Piotra Choroś w 18 rocznicę

+za Ireneusza Ikier,

+za Halinę Alojzego,

+za Marię, Franciszka, Czesława Bisialskich oraz Marcelinę Wątkowską.

Św. Ap. Piotra i Pawła

ODPUST PARAFIALNY

9.00 +za Piotra i Zbigniewa Trześniewskich, Henrykę i Jana Piotrowskich.
18.00 -za Parafian

7.00 +za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
17.00 Ślub: Michał Drewnowski i Klaudia Becht.
18.00 +za Helenę Dąbrowską oraz dziadków Dąbrowskich.
18.00 +za mariannę i Stanisława Rybkowskich.
I Sobota

1 lipca

7.00 …..
7.00 +za Jana Mariańskiego i zmarłych z rodziny Mariańskich.
17.00 RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY
18.00 +za Stefana Kowalczuka w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Kowalczuk.
18.00 -w intencji dziękczynnej za Jasia z okazji 1 urodzin i Ani z okazji 3 urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich rodziców.