Intencje mszalne, 27 sierpnia – 2 września 2023r.

XXI NIEDZIELA

ZWYKŁA

27 sierpnia

8.00 +za Lucjana Zielskiego w 34 rocznicę śmierci i dziadka Pawła.
9.30 +za Jana Formińskiego, zmarłych z rodziny Formińskich, Agnieszkę Liwską, Adama Bułka, Mariannę i Józefa Krzepickich.
9.30 -w intencji Edyty i Andrzeja z okazji 35 rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
11.00 +za Alicję Piekutowską w 18 rocznicę śmierci.
12.30 Msza Święta zbiorowa za przyczyną Św. Ap. Piotra i Pawła:

-za Parafian,

-w intencji dzieci, które przyjmą dzisiaj Sakrament Chrztu, za ich rodziców i chrzestnych,

-o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i powrót do zdrowia dla Mikołaja,

-intencja dziękczynna za Agnieszkę i Jarosława z okazji 25 rocznicy ślubu, w podziękowaniu za dotychczasowe życie, z prośbą o błogosławieństwo Boże i dalszą opiekę dla nich i ich dzieci,

-w intencji Kariny i Krzysztofa z okazji 12 rocznicy ślubu, dziękując Bogu za wspólne lata życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci,

+za Barbarę Rydzewską miesiąc po śmierci,

+za Jerzego Rydzewskiego w 50 rocznicę śmierci,

+za Bogdana Kownackiego w 19 rocznicę śmierci,

+za Roberta Kik w 6 rocznicę śmierci,

18.00 -za Parafian.

28 sierpnia

Św. Augustyna

7.00 +za Andrzeja Gryglasa
18.00 -w intencji Barbary i Stanisława z okazji 35 rocznicy ślubu oraz za ich dzieci i wnuki z prośbą o dalsze potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla nich.
18.00 …..

29 sierpnia

Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

7.00 +za męża Ryszarda, rodziców Bereżańskich, Władysława, Kazimierza, Mieczysława, Juliana, Romana, Marię, Jadwigę, Jana, zmarłych z rodziny Kretkowskich i Bereżańskich.
18.00 +za Ryszarda Sus w 16 rocznicę śmierci.

30 sierpnia

7.00 +za Piotra Baranowskiego.
18.00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

+za Czesława Miernickiego w 31 rocznicę śmierci,

+za Jerzego, Krzysztofa i Danutę Liwskich.

31 sierpnia

18.00 +za Kazimierza Gronek.
18.00 +za Eugeniusza Wojtunika w 3 rocznicę śmierci i Dorotę Wojtunik.
I Piątek

1 września

7.00 +za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
18.00 -o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla członków Wspólnoty Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa i ich rodzin.
I Sobota

2 września

7.00 -intencja dziękczynna z okazji kolejnej rocznicy urodzin Andrzeja z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla niego.
14.00 Msza Święta z Sakramentem Chrztu Franciszka Pepel.
15.00 Msza Święta z okazji 50 rocznicy ślubu Elżbiety i Czesława Markus – intencja dziękczynna za wspólnie przeżyte lata z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i ich rodziny.
16.30 Chrzest Święty: Kornelia Draganiak.
17.00 RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY.
18.00 +za Lucjana Rybickiego w 16 rocznicę śmierci oraz Filomenę Rybicką w 4 rocznicę śmierci.
18.00 -intencja wynagradzająca za grzechy bluźnierstwa i zniewagi przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.