Intencje mszalne, 4 – 10 czerwca 2023r.

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

8.00 …..
8.00 -w intencji ks. Roberta z okazji imienin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Świętego.
9.30 -w intencji ks. Sebastiana z okazji 7 rocznicy święceń kapłańskich o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Świętego.
11.00 -za Parafian – Rocznica I Komunii Świętej.
12.30 Msza Święta zbiorowa za przyczyną Św. Ap. Piotra i Pawła:

-intencja dziękczynna za Martę i Mateusza z okazji 7 rocznicy ślubu z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i łaski najbardziej potrzebne dla nich oraz dla ich rodziny,

+za Piotra Siekluckiego, Jana Klimiuk, Mariana Rak, dziadków Klimiuk i zmarłych z rodziny Siekluckich i Szymańskich,

+za rodziców Helenę i Konrada oraz brata Kazimierza Szafrańskich, teściów Janinę, Władysława, braci Zbigniewa, Jana i Andrzeja Kowalskich,

18.00 +za Antoniego w 36 rocznicę śmierci, Pelagię, Mieczysława Druś, zmarłych z całej rodziny Drusiów i Grzelaków, Bronisława, Wojciecha i Ryszarda Golasa.

Św. Bonifacego

7.00 +za Marka Stachnika.
7.00 -w intencji Gizeli i Wojciecha z okazji 24 rocznicy ślubu, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla nich i ich rodziny.
18.00 +za Jarosława Jarosza (intencja od rodziny Kulińskich z Dankowic).
18.00 +za Daniela Getka w 19 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Getka.

7.00 +za Agnieszkę Liwską.
7.00 +za Mariana Kolasa.
18.00 +za Ryszarda Gałeckiego.
18.00 +za Teodozego Konwerskiego (intencja od koleżanek i kolegów z pracy syna Sławomira).

7.00 +za Klaudię Wojciechowską.
7.00 +za Czesława Majka.
18.00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

– o zdrowie dla Norberta,

+za Jerzego Wysokińskiego w 3 rocznicę śmierci, Genowefę i Franciszka Borczyńskich, Anielę i Wawrzyńca Wysokińskich.

NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

8.00 +za Henryka, Bolesława, Franciszka, Eugeniusza Derlacz, Danutę Szumańską, Adama Pasterz, Ninę Cybulską.
9.30 +za Władysławę i Stanisława Jakubowskich, Janinę Pokorską.
11.00 -za Parafian.
  PROCESJA
15.30 Ślub: Kacper Kamiński i Aleksandra Kot.
18.00 +za Jarosława Jarosza.

7.00 +za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
18.00 -w intencji ks. Roberta z okazji 22 rocznicy święceń kapłańskich o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego.
18.00 -intencja dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo na kolejne lata życia małżeńskiego dla Elżbiety i Stanisława z okazji 45 rocznicy ślubu.

7.00 +za Waldemara Grabowskiego.
18.00 +za Irenę Samsel w 4 rocznicę śmierci, Wincentego i Zdzisława Samsel.