Intencje mszalne, 5 – 11 czerwca 2022r.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

5 czerwca

8.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Julii z okazji 14 urodzin, jej rodziców Joanny i Mariana oraz wujka Piotra.
8.00 W intencji ks. Roberta z okazji imienin.
9.30 W 35 rocznicę ślubu Beaty i Piotra w podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla Jubilatów, ich dzieci Kuby, Filipa, Kai, Karoliny i wnuków Tobiaszka i Noemi.
11.00 +za Stanisława i Annę Bartosiak, Edwarda Małkińskiego, Michała i Henrykę Niedzińskich.
11.00 +za Antoniego Druś w 35 rocznicę śmierci, Pelagię i Mieczysława Druś, za zmarłych z rodziny Drusiów i Grzelaków, za Bronisława i Wojciecha Golasa.
12.30 Msza Święta zbiorowa za przyczyną Św. Ap. Piotra i Pawła:

-w intencji dzieci, które dzisiaj przyjmą chrzest oraz ich rodziców,

-za Parafian,

-intencja dziękczynno-błagalna za Rafała o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla niego.

+za Piotra Siekluckiego, Jana Klimiuk i Mariana Rak.

+za Elżbietę Czekalską w 10 rocznicę śmierci, Bronisławę Tomasik w 32 rocznicę śmierci, Franciszka Tomasika w 40 rocznicę śmierci.

+za Danutę Marciniak w 1 rocznicę śmierci, Andrzeja Marciniaka oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

+za Danutę Skwirowską w 10 rocznicę śmierci.

+za Antoniego Przyjemskiego w dwa miesiące po śmierci, za Stanisława Torczyńskiego, za Krystynę Mróz.

+za Krystynę Drewnowską w 2 rocznicę śmierci.

18.00 +za Teresę Rybicką – gregorianka.
18.00 +za Walerię i Bonifacego Wiśniewskich, Sabinę Maliszewską, Helenę i Stanisława Widyńskich.

6 czerwca

NMP Matki Kościoła

7.00 +za Teresę Rybicką – gregorianka.
18.00 +za Jerzego Wysokińskiego w 2 rocznicę śmierci, Genowefę i Franciszka Borczyńskich, Anielę i Wawrzyńca Wysokińskich.
18.00 +za Kazimierza Gnoińskiego miesiąc po pogrzebie.
18.00 W intencji Haliny Jabłońskiej z okazji 80 urodzin dziękując za przeżyte lata i z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.

7 czerwca

7.00 +za Teresę Rybicką – gregorianka.
7.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Michała w 14 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.
18.00 +za Józefa Nagrodzkiego.
18.00 +za Andrzeja Łuczaka miesiąc po pogrzebie.

8 czerwca

Św. Jadwigi Królowej

7.00 +za Teresę Rybicką – gregorianka.
18.00 Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

Intencja dziękczynno-błagalna za Wiesława o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

9 czerwca

Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00 Za Parafian.
18.00 W intencji ks. Roberta z okazji 20 rocznicy święceń kapłańskich.
18.00 +za Teresę Rybicką – gregorianka.

10 czerwca

7.00 +za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
7.00 +za Teresę Rybicką – gregorianka.
18.00 +za Halinę w 4 rocznicę śmierci i Franciszka Kosteckich.
18.00 +za Teresę Partyka w 1 rocznicę śmierci.

11 czerwca

Św. Barnaby Apostoła

7.00 +za Andrzeja Kosińskiego.
7.00 +za Teresę Rybicką – gregorianka.
15.00 Ślub: Damian Kania i Nina Konopska.
16.30 Ślub: Mateusz Zdzych i Agata Krzymińska.
18.00 …..
18.00 +za Stanisława Nowakowskiego w 27 rocznicę śmierci.
18.00 O błogosławieństwo Boże dla Elżbiety i Stanisława w 44 rocznicę ślubu, o potrzebne łaski i zdrowie.