XXXII NIEDZIELA
ZWYKŁA
6 listopada |
8.00 | +za Stanisława Depowskiego w 1 rocznicę śmierci, Krystynę Depowską, Ewę, Henryka i Mariana Grossek, zmarłych z rodziny Depowskich, Płochów, Grossek i Piotrowskich. |
8.00 | +za Alojzego Kłopotka (msza gregoriańska). | |
9.30 | +za Franciszka Siarek w 4 rocznicę śmierci, Mariannę i Eugeniusza Siarek oraz zmarłych z rodziny Drewnowskich. | |
11.00 | +za Wacława Krzepickiego, jego rodziców Helenę i Wiktora Krzepickich, Annę i Henryka Traczyk. | |
12.30 | Msza Święta zbiorowa za przyczyną Św. Ap. Piotra i Pawła:
-za Parafian, -o błog. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Wiesława w 50 rocznicę urodzin, -o zdrowie i potrzebne łaski oraz dobre wybory życiowe dla Diany w 18 rocznicę urodzin, -w intencji dziękczynno-błagalnej za Wiesława o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej, -o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Artura Wyrzykowskiego z okazji urodzin (intencja od Justyny i Natalii), +za Piotra Siekluckiego, Jana Klimiuk i Mariana Rak, +za Zenona Bożyma w 1 rocznicę śmierci, +za Halinę Żygowiec, +za Bogdana i Wacławę Frankowskich, +za Antoniego Rydla w 12 rocznicę śmierci.
|
|
17.30 | RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH | |
18.00 | +za Karolinę Kamińską. | |
Poniedziałek
7 listopada |
7.00 | +za Alojzego Kłopotka (msza gregoriańska). |
7.00 | +za Marka Słomczyńskiego. | |
7.00 | -za Parafian. | |
18.00 | +za Janinę, Dionizego, Włodzimierza Chełmskich, Marię Zawadzką. | |
18.00 | +za Stanisława Rosińskiego. | |
18.00 | +za Marlenę Cieciórską. | |
RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH. | ||
Wtorek
8 listopada
|
7.00 | +za Bogdana Jurczaka. |
7.00 | -za Parafian. | |
18.00 | +za Alojzego Kłopotka (msza gregoriańska). | |
18.00 | +za Marię Białorucką. | |
RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH. | ||
Środa
9 listopada ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ |
7.00 | +za Alojzego Kłopotka (msza gregoriańska). |
7.00 | +za Wiesława Kapałkę (intencja od rodziny Zygmuntów). | |
18.00 | Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
+za Ryszarda Kretkowskiego i zmarłych z rodziny Bereżańskich. |
|
Czwartek
10 listopada
Św. Leona Wielkiego |
7.00 | +za Bogdana Affek. |
7.00 | +za Sławomira Rogulskiego (intencja od Teresy i Mirosława Puścian). | |
18.00 | +za Alojzego Kłopotka (msza gregoriańska). | |
18.00 | +za Tymoteusza Wiśniewskiego. | |
Piątek
11 listopada Św. Marcina ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI |
7.00 | +za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach. |
7.00 | +za Alojzego Kłopotka (msza gregoriańska). | |
9.00 | +za Jerzego Gajewskiego, zmarłych z rodziny Gajewskich, Słupków i Tomaszewskich. | |
9.00 | ZA OJCZYZNĘ | |
18.00 | +za Alicję Pacuską, Jerzego i Irenę Pacuskich, Helenę i Mieczysława Dębskich. | |
18.00 | +za Henrykę Jeszkie. | |
Sobota
12 listopada
Św. Jozafata |
7.00 | +za Alojzego Kłopotka (msza gregoriańska). |
7.00 | +za Sławomira Rogulskiego (intencja od Krystyny i Tadeusza Rajchenbach) | |
18.00 | +za Walentynę w 1 rocznicę śmierci o dar nieba. | |
18.00 | +za Marlenę Cieciórską (intencja od przyjaciół). |