Intencje mszalne, 7 – 13 stycznia 2024 r.

2.  N I E D Z I E L A   P O   N A R O D Z E N I U   P A Ń S K I M

CHRZEST  PAŃSKI, święto

07  stycznia  2024

8.00  W int. dziękczynnej za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Franciszki i Wiesławy w Dniu 75-tych Urodzin oraz dla ich rodzin.
9.30 + za Tadeusza w 9 rocz. śmierci, Halinę, Juliana DREWNOWSKICH, Annę, Wiesława WIŚNIEWSKICH, zmarłych z rodzin WIŚNIEWSKICH, DREWNOWSKICH i PRENGLER.
11.00 + za Benedykta PUTRZYŃSKIEGO w 50 rocz. śmierci, Czesławę, Zofię, Juliana KOŁACZ, Annę, Krystynę, Zdzisława, Władysława BIEŃKOWSKICH.
12.30 Msza św. Zbiorowa za przyczyną Św. Apostołów Piotra i Pawła:

W int. dziękczynnej, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB dla Anny i Wojciecha z okazji 21 rocznicy ślubu oraz o Bożą opiekę dla synów: Aleksandra i Wiktora.

O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii.

O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla Moniki.

W int. Joanny w rocznicę Urodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę MB.

+ za Elżbietę ŚWISTUNIUK.

+ za Mariana KUBICZA w 1 rocz. śmierci.

+ za Stanisława, Artura, Mariusza GAŁECKICH, Dionizego i Marka KOWALKOWSKICH, Alinę ŻEBROWSKĄ, Czesławę RAFALSKĄ i Czesławę LIWSKĄ.

+ za Mariana KOWALEWSKIEGO w miesiąc po pogrzebie.

+ za Wiesławę-Marię BOGUŚ w miesiąc po pogrzebie.

+ za Stanisława PIOTROWSKIEGO w 1 rocz. śmierci i jego Rodziców: Mariana i Henrykę PIOTROWSKICH.

+ za Piotra SIEKLUCKIEGO, Jana KLIMIUK, dziadków KLIMIUK, Mariana RAK, zmarłych z rodziny SIEKLUCKICH, SZYMAŃSKICH i SOKOŁOWSKICH.

18.00  + za Halinę OSTROWSKĄ i Ryszarda PIOTROWSKIEGO.

08 stycznia 2024

7.00 Za naszą Wspólnotę parafialną, by żyjącym Pan Bóg błogosławił, a zmarłych przyjął do chwały zbawionych.
18.00 + za Barbarę-Honoratę GŁOS w 14 rocz. śmierci.

09 stycznia 2024

10 stycznia 2024

7.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny.
18.00  Msza św. Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

+ za Irenę PAZIO w 22 rocz. śmierci.

11 stycznia 2024

18.00 + za Alicję PACUSKĄ, Irenę, Franciszkę, Jerzego, Feliksa PACUSKICH, Marię SOKOŁOWSKĄ, Helenę i Mieczysława DĘBSKICH.

12 stycznia 2024

7.00 + za Zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
18.00 + za Danutę BIENIEK.

13 stycznia 2024

17.00 RÓŻANIEC  FATIMSKI.
18.00 + za Reginę GOLEJEWSKĄ w 8 rocz. śmierci, Tadeusza, Krzysztofa GOLEJEWSKICH.