I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 26 lutego 2023r.

1. Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale o 17.15.
    I Czwartek – modlitwa o powołania i adoracja prowadzona przez Grupę Intronizacyjną po mszy wieczornej,
    I Piątek – spowiedź podczas porannej mszy świętej i od 17.30.
    I Sobota – konferencja przed chrztem o 16.00, Różaniec Wynagradzający o 17.00. W tym dniu przypada 41 rocznica święceń biskupich i dzień imienin Biskupa seniora Kazimierza Romaniuka. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszki na dzieło misyjne „Ad gentes”.
  4. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa w piątek o 17 dla dzieci i o 18.45 dla dorosłych, Gorzkie Żale w niedzielę o 17.15. Przed ołtarzem jest wystawiona skrzynka na Jałmużnę Wielkopostną.
  5. Zapraszamy do sklepiku parafialnego gdzie można już nabyć świece i stroiki wielkanocne.
  6. Parafialny Zespół Muzyczny NaNowo zaprasza wszystkich chętnych, śpiewających i grających na próby do Triduum Paschalnego. Spotkania odbywają się we czwartki, po wieczornej Mszy Świętej w zakrystii. Zapraszamy młodzież i dorosłych, żeńskie, a zwłaszcza męskie głosy! Wszelkie dodatkowe informacje u pana organisty.
  7. Kolęda:
    27.lut                poniedziałek           Dębowa 72 i 78
    28.lut                wtorek                    Dębowa 80
    01.mar              środa                       Dębowa 82
    02.mar              czwartek                 Dębowa 84
    03.mar              piątek                      NIE MA KOLĘDY
    04.mar              sobota                     Dębowa 54, 74, Mała i Miła
    06.mar              poniedziałek           Wesoła, Spełnionych Marzeń, Jarzębinowa 1
    07.mar              wtorek                    Cicha 1 i 3, Jarzębinowa 3
    08.mar              środa                       Bursztynowa, Diamentowa, Perłowa
    09.mar              czwartek                 Rubinowa, Koralowa
    10.mar              piątek                      Szmaragdowa i Szafirowa
    11.mar              sobota                     Jarzębinowa 5, 7, 9, 11
    Kolędujemy w dni powszednie od 17 do 21, w soboty od 10. Ofiary złożone podczas Kolędy będą przeznaczone na ołtarze w bocznych kaplicach.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.
  9. W tym miesiącu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca:
    Śp. Ryszarda Jasnowska i Klaudia Wojciechowska, Agnieszka Liwska, Zofia Daszkiewicz. Wieczny odpoczynek…