II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 2 stycznia 2022r.

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca. Adoracja po mszy o 12.30.
  2. W tym tygodniu:
    Czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte według porządku niedzielnego. Poświęcenie kredy i kadzidła, które będą rozprowadzane przy wejściu do kościoła –  podczas każdej mszy świętej. Taca przeznaczona na misje.
    I piątek – spowiedź podczas porannej mszy świętej i od 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego. Taca będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.
  4. Od jutra, tj. 3 stycznia rozpoczynamy wizyty duszpasterskie zwane kolędą. Będzie ona przebiegała według następującego porządku:
    03.sty         poniedziałek       Jarzębinowa
    04.sty         wtorek                Łęczna, Złota, Jasna
    05.sty         środa                  Sikorskiego
    07.sty         piątek                 Wesoła
    08.sty         sobota                Boża Wola Suchocin
    10.sty         poniedziałek      Zacisze, Cicha, Sadowa, Sosnowa, Willowa, Na Skraju
    11.sty          wtorek                Wojska Polskiego 1 – 14
    12.sty         środa                   Wojska Polskiego 15 – 23
    13.sty         czwartek             Wojska Polskiego 24 – 31
    14.sty         piątek                  Wojska Polskiego 32 – 49C
    15.sty         sobota                 Wólka Górska Wiosenna, Szarych Szeregów, Wrzosowa, Szafirowa
    Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie o godz. 17.00a w soboty o 10.00 i udajemy się tylko do rodzin, które złożyły zaproszenia. Pozostałe rodziny zapraszamy na tzw. Msze Święte Kolędowe o godzinie 19.00 według następującej kolejności:
    03.sty       poniedziałek   Morawicza, Cicha, Pogodna, Spełnionych Marzeń
    04.sty       wtorek             Leśna, Miła, Mała, Dobra, Zielona, Boczna, Wesoła
    05.sty       środa               Wojska Polskiego
    10.sty       poniedziałek   Dębowa
    11.sty        wtorek             Koralowa, Rubinowa, Diamentowa, Bursztynowa, Szmaragdowa, Perłowa
    12.sty       środa                Łęczna, Jasna, Wspólna, Złota, Prosta
    13.sty       czwartek          Okulickiego, Młodzieżowa
    Wszystkie ofiary złożone podczas kolędy będą przeznaczone na drzwi pomiędzy kruchtą a nawą główną. Podczas kolędy Kancelaria Parafialna czynna jest tylko we wtorek, środę, czwartek i piątek. Pełny grafik wizyt i mszy świętych kolędowych dostępny jest na stronie internetowej naszej parafii.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.