II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 5 marca 2023r.

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy o 12.30. Gorzkie Żale o 17.15. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszki na dzieło misyjne „Ad gentes”.
  2. W piątek Droga Krzyżowa o 17.00 dla dzieci i 18.45 dla dorosłych.
  3. W najbliższą sobotę o 18.45 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy wieczornej zapraszamy na adorację Krzyża prowadzoną przez Parafialny Zespół Muzyczny NaNowo.
  5. W sklepiku parafialnym można nabyć palmy, świece oraz stroiki wielkanocne. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na pomoc najuboższym parafianom.
  6. Do skarbonek przy wyjściu z kościoła można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.
  7. 18 marca organizujemy II Pielgrzymkę Pokutną z naszego kościoła do Zakroczymia. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się w naszej parafii:
    Paweł Robert Kabota, kawaler z par. tut. i Maria Mossakowska, panna z Parafii Wszystkich Świętych w Karniewie. Zapowiedź pierwsza.
    Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.
    Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.
  9. Kolęda:
    06.mar              poniedziałek           Wesoła, Spełnionych Marzeń, Jarzębinowa 1
    07.mar              wtorek                     Cicha 1 i 3, Jarzębinowa 3
    08.mar              środa                       Bursztynowa, Diamentowa i Perłowa
    09.mar              czwartek                 Koralowa i Rubinowa
    10.mar              piątek                      Szmaragdowa i Szafirowa
    11.mar              sobota                     Jarzębinowa 5, 7, 9 i 11
    13.mar              poniedziałek           Jarzębinowa 13 i 15
    14.mar              wtorek                     17 dzielnica, Pileckiego 92, Zielona i Leśna
    15.mar              środa                       Dębowa 72A
    16.mar              czwartek                 dodatkowe wizyty
    17.mar              piątek                      dodatkowe wizyty
    Kolędujemy w dni powszednie od 17 do 21, w soboty od 10. Ofiary złożone podczas Kolędy będą przeznaczone na ołtarze w bocznych kaplicach.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.