III NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 9 stycznia 2022r. ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego. Taca przeznaczona jest dzisiaj na ogrzewanie naszego kościoła,.
    Czwartek – Różaniec Fatimski o 17.00.
    Sobota – spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do Bierzmowania po mszy wieczornej.
  3. Wspólnie z radnymi miasta Nowy Dwór Mazowiecki i Powiatu Nowodworskiego zapraszamy do naszego kościoła na drugie kolędowanie pt. „Przybieżeli do Betlejem” w wykonaniu artystów i gościnnie Chóru Parafialnego Fides et Cantus. Początek o godzinie 15.00.
  4. Kolęda:
    10.sty poniedziałek Zacisze, Cicha, Sadowa, Sosnowa, Willowa, Na Skraju
    11.sty wtorek Wojska Polskiego 1 – 14
    12.sty środa Wojska Polskiego 15 – 24
    13.sty czwartek Wojska Polskiego 25 – 32
    14.sty piątek Wojska Polskiego 33 – 49C
    15.sty sobota Wólka Górska Wiślana Wiosenna Szarych Szeregów Wrzosowa, Szafirowa
    17.sty poniedziałek Okulickiego 1 – 4
    18.sty wtorek Okulickiego 5 – 8, Rubinowa, Szmaragdowa, Bursztynowa, Diamentowa, Koralowa
    19.sty środa Młodzieżowa 1 – 12
    20.sty czwartek Młodzieżowa 13 – 15
    21.sty piątek Mała, Miła
    22.sty sobota Pileckiego

Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie o godz. 17.00a w soboty o 10.00 i udajemy się tylko do rodzin, które złożyły zaproszenia. Pozostałe rodziny zapraszamy na tzw. Msze Święte Kolędowe o godzinie 19.00 według następującej kolejności:

10.sty poniedziałek Dębowa
    11.sty wtorek Koralowa, Rubinowa, Diamentowa, Bursztynowa, Szmaragdowa, Perłowa
    12.sty środa Łęczna, Jasna, Wspólna, Złota, Prosta
    13.sty czwartek Okulickiego, Młodzieżowa
    17.sty poniedziałek Suchocin
    18.sty wtorek Sikorskiego
    19.sty środa Na Skraju, Willowa, Baśniowa, Zacisze,
    20.sty czwartek Sadowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Wrzosowa, Wiosenna

Wszystkie ofiary złożone podczas kolędy będą przeznaczone na drzwi pomiędzy kruchtą a nawą główną.
    Podczas kolędy Kancelaria Parafialna czynna jest tylko we wtorek, środę, czwartek i piątek.
    Grafik wizyt i mszy świętych kolędowych dostępny jest na stronie internetowej parafii.