III NIEDZIELA WIELKANOCY, 1 maja 2022r.

1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Niedziela Biblijna pod hasłem: „Pokój temu domowi”. Godzina Biblijna, czyli adoracja Najświętszego Sakramentu połączona ze słuchaniem Pisma Świętego od 15 do 16. Nabożeństwo Majowe o 17.30
    Poniedziałek – wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła,
    Wtorek – uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki Polski. Msze Święte według porządku niedzielnego. Nabożeństwo majowe o 17.30.
    Środa – wspomnienie św. Floriana, męczennika, patrona DW-P,
    I Czwartek – adoracja i modlitwy o powołania kapłańskie po mszy wieczornej,
    I Piątek – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba, spowiedź podczas porannej mszy świętej i od 17.00,
    I Sobota – katecheza przed chrztem o 16.00, Różaniec o 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Filmowe Rekolekcje Ewangelizacyjne. Poprowadzi je Brat Benon Wylęgała z Zakonu Rycerzy JP II. Zapraszamy szczególnie osoby pragnące włączyć się w Koła Żywego Różańca w naszej parafii. Podczas mszy świętych będzie śpiewać grupa z Białorusi Vies Bonum. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na nasze seminarium duchowne.
  4. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe: w dni powszednie po mszy wieczornej (ok. 18.30) a w niedziele o 17.30.
  5. Parafialny Zespół Caritas wznawia zbiórką darów dla uchodźców z Ukrainy w piątek od 16.30 do 18.00.
  6. Jerzy Wilk, OSCam składa serdeczne podziękowanie za modlitwę i ofiary złożone w ostatnią niedzielę na misje w Madagaskarze w wysokości 10382zł.
    Krzysztof Kołodziejski, kawaler oraz Emilia Ewa Wasilewska, panna, obydwoje z Par. św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim. Zapowiedź pierwsza.
    Michał Bieniek, kawaler oraz Patrycja Nowakowska, panna, obydwoje z par. tut. Zapowiedź pierwsza.
    Damian Mateusz Trzaskoma, kawaler z Par. Wniebowzięcia NMP w Chotomowie oraz Monika Izabela Szydlik, panna z par. tut. Zapowiedź druga.
    Grzegorz Kazimierz Ciastkowski, kawaler oraz Katarzyna Szabelska, panna, obydwoje z par. tut. Zapowiedź druga.
    Konrad Paweł Szpakowski, kawaler z par. tut. oraz Paulina Romanowicz, panna z Par. św. Wojciecha w Nasielsku. Zapowiedź druga.