IV NIEDZIELA ADWENTU, 18 grudnia 2022r.

1. Dzisiaj zapraszamy w imieniu władz powiatowych i ks. proboszcza na „Kolędowanie z Powiatem Nowodworskim”, czyli koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru gregoriańskiego przy towarzystwie niezwykłego pokazu malowania solą. Koncert rozpocznie się o 19.00.
    • Poniedziałek – 2 rocznica święceń biskupich Bp. Jacka Grzybowskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
    • Sobota – Wigilia Bożego Narodzenia. Msza Święta tylko o 7.00
  3. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia Pańskiego. O północy zapraszamy na Pasterkę, którą poprzedzi wspólne kolędowanie od 23.30. Taca podczas Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia. Pozostałe msze święte jak w każdą niedzielę.
  4. 26 grudnia, poniedziałek – święto Św. Szczepana, czyli drugi dzień Świąt Narodzenia Pańskiego. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Taca przeznaczona na budowę nowych świątyń w Diecezji. Podczas każdej Mszy Świętej odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo rodzin.
  5. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego, gdzie można nabyć piękne stroiki świąteczne wykonane własnoręcznie przez uczestników warsztatów rękodzieła. Dochód z ich sprzedaży zasili fundusz przeznaczony na organizację Jasełek parafialnych. Zostaną one wystawione 22 stycznia.
  6. We wtorek 27 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską zwaną „Kolędą”. Będzie ona przebiegała następująco:
    • 27 grudnia, wtorek                     Sikorskiego 1 (od początku i od końca)
    • 28 grudnia, środa                        Sikorskiego 2 (od początku i od końca)
    • 29 grudnia, czwartek                  Sikorskiego 4 (od początku i od końca)
    • 2 stycznia, poniedziałek              Szarych Szeregów 3 (od początku i od końca)
    • 3 stycznia, wtorek                       Szarych Szeregów 1 (od początku i od końca)
    • 4 stycznia, środa                          Szarych Szeregów 4 (od 19.00), 5 i 6 (od początku)
    • 5 stycznia, czwartek                    Szarych Szeregów2 i 8 (od początku)
    • 7 stycznia, sobota                       Suchocin (z dwóch stron) i Wólka Górska (od Wiślanej w obrębie Wólki Górskiej)
    • Kolędujemy w dni powszednie od 17 do 21, w soboty od 10. Ofiary złożone podczas Kolędy będą przeznaczone na ołtarze w bocznych kaplicach.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.