IV NIEDZIELA WIELKANOCY, 21 kwietnia 2024r.

1. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw o powołania so służby w Kościele. W naszej parafii gościmy ks. Mariusza Morkę, który głosi kazania i wraz z parafianami zbiera ofiary do puszki na kościół, który buduje w Warszawie na Żeraniu ks. Roman Kot, diecezjalny duszpasterz KŻR.
    • Wtorek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
    • Czwartek – święto św. Marka Ewangelisty.
  3. 27 kwietnia (sobota) odbędzie się w naszej parafii XII Pielgrzymka Żywego Różańca Diecezji Warszawsko-Praskiej. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną się włączyć w modlitwę różańcową w naszej parafii. Program:
    • 10.00 – Różaniec
    • 11.00 – konferencja
    • 12.00 – Msza Święta pod przewodnictwem bp. Jacka Grzybowskiego
    • 15.00 – Koronka.
  4. 11 maja (sobota) zapraszamy na Parafialną Majówkę Rodzinną. W programie przejazd kolejką retro z Sochaczewa, spacer po Kampinosie, Nabożeństwo Majowe i ognisko. Zapisy i informacje w zakrystii lub kancelarii do 28 kwietnia.
  5. Zapraszamy na diecezjalną pielgrzymkę do kościoła św. Doroty w Markowej 8 czerwca 2024r. Będzie to sposobność do dziękczynienia za dar beatyfikacji bł. rodziny Ulmów, za czas peregrynacji ich relikwii w naszej diecezji oraz możliwość odebrania przez naszą parafię relikwii. W programie:  Eucharystia pod przewodnictwem bpa Krzysztofa Chudzio, konferencja o błogosławionej rodzinie Ulmów, możliwość zwiedzania Muzeum Polaków ratujących Żydów. Zapisy do końca kwietnia.
    • Sebastian Śniady, kawaler i Judyta Rozmysłowicz, panna. Obydwoje z Parafii w Portlaoise w Irlandii.
    • Patryk Tomasz Reszka, kawaler i Oliwia Barbara Szymańska, panna. Obydwoje z par. tut.
    • Maciej Sobisz, kawaler i Maria Świderska, panna. Obydwoje z par. tut.
    • Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Gazety są wyłożone na półkach za ławkami. Pieniądze wrzucamy do skarbonki przy gazetach.