IV NIEDZIELA WIELKANOCY, 30 kwietnia 2023r.

1. Dzisiaj przeżywamy „Niedzielę Dobrego Pasterza”. Rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
    Poniedziałek – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika,
    Wtorek – wspomnienie św. Atanazego,
    Środa – Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze Święte jak w niedzielę.
    I Czwartek – wspomnienie św. Floriana, męczennika, patrona diecezji warszawsko-praskiej. Po mszy wieczornej modlitwa o powołania i adoracja prowadzona przez Grupę Intronizacyjną.
    I Piątek – spowiedź podczas porannej mszy świętej i od 17.00 do 21.00.
    I Sobota – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. Spotkanie dla ministrantów o 9.00, konferencja przed chrztem o 16.00, Różaniec wynagradzający o 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę adoracja po mszy o 12.30.
  4. Z racji świąt państwowych i kościelnych 1 i 3 maja kancelaria jest nieczynna. W sprawach pilnych prosimy o zgłaszanie się po mszach świętych do zakrystii.
  5. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe: w dni powszednie po mszy wieczornej o 18.30 a w niedziele o 17.30.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lourdes w dniach od 16 do 22 października 2023r. Zapisy i szczegółowe informacje do 10 maja u ks. proboszcza.
    Dominik Matczak, kawaler z parafii tutejszej i Klaudia Angelika Baranowska, panna z Parafii Św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim. Zapowiedź pierwsza.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.