IV NIEDZIELA WIELKANOCY, 8 maja 2022r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Filmowe Rekolekcje Ewangelizacyjne. Zapraszamy szczególnie osoby, które chciałyby się włączyć w modlitwę różańcową w naszej parafii. Ofiary na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej diecezji.
    Poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,
    Piątek – wspomnienie NMP z Fatimy, Różaniec z procesją po mszy wieczornej i majowym,
    Sobota – święto św. Macieja, Apostoła.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej podczas mszy o 11.00.
  4. W poniedziałek i wtorek dzieci i młodzież z naszej Szkoły Podstawowej będą uczestniczyli w rekolekcjach szkolnych.
  5. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w sobotę, 14 maja o 18.45 w kościele.
  6. Osoby, które w poprzednich latach przygotowywały ołtarze na Boże Ciało oraz wszystkich pragnących włączyć się do tej akcji zapraszamy na spotkanie we wtorek o 19.00 w salce na plebanii.
  7. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe: w dni powszednie po mszy wieczornej (ok. 18.30) a w niedziele o 17.30.
  8. Parafialny Zespół Caritas wznawia zbiórką darów dla uchodźców z Ukrainy w piątek od 16.30 do 18.00.
  9. Spotkanie dla uczestników pielgrzymki do Włoch z naszej parafii odbędzie się w środę o 19.00 w salce na plebanii..
    Krzysztof Kołodziejski, kawaler oraz Emilia Ewa Wasilewska, panna, obydwoje z Par. św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim. Zapowiedź druga.
    Michał Bieniek, kawaler oraz Patrycja Nowakowska, panna, obydwoje z par. tut. Zapowiedź druga.