V NIEDZIELA WIELKANOCY, 15 maja 2022r.

1. Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej podczas mszy świętej o godzinie 11.00. Nabożeństwo majowe o 17.30.
  2. W tym tygodniu:
    Poniedziałek – uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej,
    Wtorek – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, prezbitera.
  3. W przyszłą niedzielę kolejna grupa dzieci przyjmie po raz pierwszy Komunię Świętą podczas mszy o 11.00.
  4. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w dni powszednie od poniedziałku do piątku o 18.45 ze względu na tzw. „Biały Tydzień” dzieci pierwszokomunijnych. W sobotę o 18.30.
  5. Nasza parafia organizuje spływ kajakowy w dniu 11 czerwca (sobota). Może wziąć w nim udział rodzic z dzieckiem. Koszt promocyjny 100zł od kajaka. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Proboszcza do końca maja.
  6. W tym tygodniu nie będą zbierane dary dla uchodźców.
  7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
    Piotr Brzyski, kawaler z parafii tutejszej i Aleksandra Prejs, panna z Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Warszawie. Zapowiedź pierwsza.
    Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.