V NIEDZIELA WIELKANOCY, 7 maja 2023r.

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca adoracja po mszy o 12.30. Nabożeństwo Majowe o 17.30.
    Poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,
    Sobota – wspomnienie NMP z Fatimy, Nabożeństwo Fatimskie z procesją po mszy wieczornej i Nabożeństwie Majowym,
  3. W przyszłą niedzielę Koło Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo organizuje kiermasz przed naszym kościołem. Po mszy wieczornej zapraszamy na Wieczór Uwielbienia prowadzony przez Parafialny Zespół Muzyczny NaNowo.
  4. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe: w dni powszednie po mszy wieczornej o 18.30 a w niedziele o 17.30.
  5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lourdes w dniach od 16 do 22 października 2023r. Zapisy i szczegółowe informacje do 10 maja u ks. proboszcza.
  6. 18 maja (czwartek) na 19.00 zapraszamy młodzież do hali NOSiR na wyjątkowe wydarzenie o nazwie Qulturalne Bierzmowanie. Jest to niezwykła forma ewangelizacji poprzez muzykę, świadectwa, prezentację wspólnot i modlitwę.
    Michał Stępniewski, kawaler z par. tut. i Agata Orłowska, panna z Parafii św. Rocha w Cieksynie. Zapowiedź pierwsza.
    Krzysztof Pawełas, kawaler z par. tut. i Julia Marta Malczewska, panna z Parafii MB Królowej Pokoju w Warszawie. Zapowiedź pierwsza.
    Dominik Matczak, kawaler z parafii tutejszej i Klaudia Angelika Baranowska, panna z Parafii Św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim. Zapowiedź druga.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.