V NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 LUTEGO 2023r.

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Adoracja po mszy o 12.30. O 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
    Poniedziałek – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników,
    Wtorek – dzień imienin Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach,
    Piątek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy,
    Sobota – wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msze Święte o 7, 9 i 18. Zapraszamy wszystkich chorych na Mszę Świętą o 9.00 z obrzędem Namaszczenia Chorych.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszki na chorych objętych opieką „Caritas” Diecezji.
  4. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w niedzielę 12 lutego o godz. 19.00.
  5. W sobotę 11 lutego Rycerze Jana Pawła II zapraszają dzieci i młodzież na Festiwal Gier w godzinach od 10 do 14. Natomiast w środę 22 lutego zapraszamy na Turniej Tenisa Stołowego o godz. 17.00. Zapisy w zakrystii lub kancelarii do przyszłej niedzieli.
  6. Na stoliku za ławkami są wyłożone broszury „Dzieci w wirtualnej sieci”, czyli jak chronić dziecko przed zagrożeniami cyfrowego świata.
  7. Kolęda:
    06.lut                poniedziałek          Pileckiego 1 i 17
    07.lut                wtorek                    Pileckiego 3 i 15
    08.lut                środa                      Pileckiego 5 i 9
    09.lut                czwartek                Pileckiego 11 i 13
    10.lut                piątek                     Pileckiego 19 i Dębowa 40
    11.lut                sobota                    Pileckiego domy jednorodzinne, Na Skraju, Wiślana NDM, Zacisze, Baśniowa, Willowa
    13.lut                poniedziałek          Jasna (bez osiedla 17 dzielnica)
    14.lut                wtorek                    Wiosenna, Wrzosowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Sadowa
    15.lut                środa                      Wyszyńskiego 3 i 4
    16.lut                czwartek                Wyszyńskiego 2
    17.lut                piątek                     Wyszyńskiego 5
    18.lut                sobota                    Dębowa 76
    Kolędujemy w dni powszednie od 17 do 21, w soboty od 10. Ofiary złożone podczas Kolędy będą przeznaczone na ołtarze w bocznych kaplicach.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.