V NIEDZIELA ZWYKŁA, 6 lutego 2022r.

1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracja po mszy o 12.30.
    Poniedziałek – dzień imienin Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
    Czwartek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
    Piątek – wspomnienie NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego. Msze Święte o 7, 9 i 18. Podczas mszy o 9.00 będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  3. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła. Wolontariusze Fundacji „Bożydar” będą zbierali przed kościołem ofiary do puszki dla ciężko poparzonej Zuzi.
  4. Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców będzie odprawiona w niedzielę 20 lutego o 16.00.
  5. Przypominamy, że trwa wizyta duszpasterska zwana „Kolędą”. Udajemy się do osób według planu ustalonego telefonicznie.
  6. Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy udanego, bezpiecznego i pobożnie przeżytego czasu ferii zimowych.