VI NIEDZIELA WIELKANOCY, 14 maja 2023r.

1. Dzisiaj Zarząd Koła Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Nowym Dworze Mazowieckim będzie zbierał przed kościołem ofiary na działalność statutową Koła. Nabożeństwo Majowe o 17.30. Po mszy wieczornej zapraszamy na Wieczór Uwielbienia prowadzony przez Parafialny Zespół Muzyczny NaNowo. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne naszej diecezji. Rozpoczynają się dni modlitw o urodzaje zwane dawniej dniami krzyżowymi.
    Wtorek – uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej,
    Czwartek – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, prezbitera.
    Piątek – podczas adoracji będzie nam towarzyszyła modlitwą i śpiewem Grupa Adoracyjna od 19.00 do 20.00. Rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. 18 maja (czwartek) na 19.00 zapraszamy młodzież do hali NOSiR na wyjątkowe wydarzenie o nazwie Qulturalne Bierzmowanie. Jest to niezwykła forma ewangelizacji poprzez muzykę, świadectwa, prezentację wspólnot i modlitwę.
  5. 28 maja o godz. 16.00 zostanie wystawiony w naszym kościele spektakl biblijny pt. Wszyscy spragnieni przyjdźcie do wody.
  6. W dniach 9-10 czerwca organizujemy pieszą pielgrzymkę do Czerwińska. Zapisy do końca maja w zakrystii lub kancelarii.
    Paweł Sak, kawaler z par. tut. i Milena Edyta Piotrowska, panna z Parafii św. Rocha w Cieksynie. Zapowiedź pierwsza.
    Mateusz Król, kawaler i Natalia Magdalena Kopeć, panna. Obydwoje z par. tut. Zapowiedź pierwsza.
    Kamil Mazurkiewicz, kawaler i Magdalena Sylwia Słupek, panna. Obydwoje z par. tut. Zapowiedź pierwsza.
    Michał Stępniewski, kawaler z par. tut. i Agata Orłowska, panna z Parafii św. Rocha w Cieksynie. Zapowiedź druga.
    Krzysztof Pawełas, kawaler z par. tut. i Julia Marta Malczewska, panna z Parafii MB Królowej Pokoju w Warszawie. Zapowiedź druga.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.