VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 lutego 2022r.

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła. Wolontariusze Fundacji „Bożydar” zbierają przed kościołem ofiary do puszki dla ciężko poparzonej Zuzi.
    poniedziałek – święto Świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy.
    Sobota – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania po mszy wieczornej (19.00)
  3. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszki przed kościołem na chorych objętych opieką „Caritas” naszej diecezji.
  4. Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców będzie odprawiona w niedzielę 20 lutego o 16.00.
    Hubert Proczka, kawaler i Paulina Płuciennik, panna, obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.