X NIEDZIELA ZWYKŁA, 11 czerwca 2023r.

1. Dzisiaj zapraszamy na procesję eucharystyczną z racji oktawy Bożego Ciała po mszy o 12.30. Nabożeństwo Czerwcowe o 17.30. Po mszy wieczornej Wieczór Uwielbienia prowadzony przez parafialny Zespół Muzyczny NaNowo.
    Wtorek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła,
    Środa – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika,
    Czwartek – błogosławieństwo wianków na zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała,
    Piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to dzień modlitw o świętość kapłanów. Po mszy wieczornej i Nabożeństwie Czerwcowym procesja wokół kościoła. Adoracja z możliwością spowiedzi do 21.00. Od 19 do 20 będzie nam towarzyszyła modlitwą i śpiewem Grupa Adoracyjna. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
    Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Spotkanie dla bierzmowanych o 16.00.
  3. Podczas oktawy Bożego Ciała codziennie prowadzimy procesje eucharystyczne po mszy wieczornej. Zapraszamy ministrantów i bielanki. Dorosłych prosimy o niesienie krzyża, chorągwi oraz feretronów.
  4. W przyszłą niedzielę, 18 czerwca odbędzie się w Warszawie Marsz dla życia i rodziny. Początek o 11.00 na Placu Zamkowym.
  5. Zapraszamy na Rodzinny Spływ Kajakowy w sobotę 24 czerwca. Zapisy jeszcze dzisiaj w zakrystii.
  6. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na Pielgrzymkę do Lourdes we Francji w październiku 2023r. Informacje i zapisy u ks. proboszcza.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.