XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 18 czerwca 2023r.

1. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszki na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce, gdzie pracują kapłani z naszej diecezji.
    Środa – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi,
    Piątek – msza święta dla dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 na zakończenie roku szkolnego. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi przed wakacjami.
    Sobota – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Spotkanie ministrantów o 9.00 w świetlicy.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje przygotowujące nas do odpustu parafialnego. Poprowadzi je Redemptorysta o. Piotr Koźlak.
  4. Rodzinny Spływ Kajakowy rozpoczynamy 24 czerwca (sobota) o 9.00 na terenie wypożyczalni kajaków Aquasurf w Pomiechówku.
  5. Spotkanie pielgrzymów do Lourdes odbędzie się w niedzielę 25 czerwca o 16.00 w świetlicy.
    Hubert Fabisiak, kawaler z par. tut. i Agnieszka Wójcik, panna z Parafii św. Jana Chrzciciela w Kroczewie. Zapowiedź pierwsza.
    Asterios Zografos, kawaler i Karolina Pajek, panna. Obydwoje z Parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie. Zapowiedź pierwsza.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.