XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 25 czerwca 2023r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje przygotowujące nas do Odpustu Parafialnego. Prowadzi je o. Piotr Koźlak, Redemptorysta. O 16.00 spotkanie pielgrzymów udających się w październiku do Lourdes. Nabożeństwo Czerwcowe o 17.30.
    • Wtorek – wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy,
    • Środa – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika,
    • Czwartek – uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła, czyli nasz Odpust Parafialny. Msze Święte o 7.00, 9.00 i 18.00. Taca przeznaczona jest na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej. Podczas Mszy Świętej wieczornej biskup Romuald Kamiński poświęci ołtarz ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 16.00 zapraszamy dzieci i młodzież na boisko przy szkole, gdzie odbędą się zawody sportowe. Po mszy wieczornej rozpoczniemy piknik parafialny z atrakcjami: część gastronomiczna, dmuchańce, zabawy dla dzieci i dorosłych, występy naszych zespołów muzycznych i solistów oraz występ iluzjonisty. Wszystko zakończymy Apelem Jasnogórskim o 21.30.
  3. W przyszłą niedzielę adoracja i procesja eucharystyczna wokół kościoła po mszy o 12.30.
  4. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna:
    • poniedziałek 00 – 20.00
    • środa 30 – 17.30
    • sobota 00 – 8.30.
    Hubert Fabisiak, kawaler z par. tut. i Agnieszka Wójcik, panna z Parafii św. Jana Chrzciciela w Kroczewie. Zapowiedź druga.
    Asterios Zografos, kawaler i Karolina Pajek, panna. Obydwoje z Parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie. Zapowiedź druga.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i gazetki parafialnej.