XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 lipca 2022r.

• Poniedziałek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
    • Wtorek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
    • Środa – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Po mszy wieczornej Różaniec Fatimski
    • Piątek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
    • Sobota – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  2. Zbigniew Bigda, misjonarz z Kazachstanu dziękuje za wspólną modlitwę i ofiary w wysokości 5500zł.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii s. Katarzynę Kociołek FDC, która od 5 lat pracuje w Boliwii. W ramach ogłoszeń siostra Katarzyna przybliży swoją pracę misyjną a po mszy będzie zbierała ofiary do puszki.
  4. W minionym tygodniu zakończyliśmy następujące prace w naszej parafii:
    • przegląd kominiarski,
    • przegląd techniczny przeciwpożarowy (w tym przystosowanie kościoła i plebanii do wymagań p-poż.),
    • czyszczenie dachu kościoła i zabezpieczenie przeciwko zanieczyszczeniom przez ptaki.
    • Mateusz Filipiak, kawaler z Parafii św. Jana Chrzciciela w Kroczewie i Aleksandra Ewa Krukowska, panna z par. tut. Zapowiedź pierwsza.
    • Artur Czajkowski, kawaler z Parafii Wniebowzięcia NMP w Michałowicach i Paulina Anna Żebrowska, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
    • Kamil Marcin Marciniak, kawaler z parafii tutejszej i Kinga Rusin, panna z Parafii św. Barbary w Modlinie – Nowym Dworze Mazowieckim. Zapowiedź druga.
    • Tomasz Świerczewski, kawaler z parafii tutejszej i Julita Małgorzata Pilśnik, panna z Parafii św. Maksymiliana Kolbe w Modlinie – Nowym Dworze Mazowieckim. Zapowiedź druga.
    • Michał Jan Włodarski, cywilnie związany i Joanna Włodarska (zd. Fabisiak) cywilnie związana, obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
    • Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.