XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 lipca 2022r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii s. Katarzynę Kociołek FDC, która od 5 lat pracuje w Boliwii. W ramach ogłoszeń siostra Katarzyna opowiada nam o swojej pracy misyjną a po mszy zbiera ofiary do puszki.
  2. W tym tygodniu
    • Piątek – święto św. Marii Magdaleny.
    • Sobota – święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy święcili pojazdy mechaniczne z okazji wspomnienia św. Krzysztofa. Obrzęd poświęcenia będzie się odbywał po każdej mszy świętej na parkingu przed kościołem.
  4. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego, gdzie można nabyć książkę ks. Józefa Niżnika „Andrzej Bobola. Bohater Chrystusowy”.
  5. Spotkanie dla pielgrzymów pieszych i duchowych 311 Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę odbędzie się w Sali na plebanii 24 lipca po mszy o 9.30.
    • Adam Nowak, kawaler i Beata Ewa Wiśniewska, panna. Obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
    • Patryk Aleksander Kostewicz, kawaler i Magdalena Sawicka, panna. Obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
    • Adrian Affek, kawaler i Joanna Otowska, panna. Obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
    • Mateusz Filipiak, kawaler z Parafii św. Jana Chrzciciela w Kroczewie i Aleksandra Ewa Krukowska, panna z par. tut. Zapowiedź druga.
    • Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.