XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24 lipca 2022r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się XXIII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Z tej okazji święcimy pojazdy mechaniczne po każdej mszy świętej na parkingu przed kościołem.
    • Poniedziałek – święto św. Jakuba Apostoła,
    • Wtorek – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP,
    • Piątek – wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszki na pojazdy dla misjonarzy.
  4. Zachęcamy do udziału w 39 Warszawsko-Praskiej Pielgrzymce Pieszej. Można w niej uczestniczyć również w wymiarze duchowym. Szczegóły w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej parafii i profilu Fb.
  5. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego. Tam m.in. do nabycia Biblia Audio superprodukcja.
    • Kacper Betliński, kawaler z parafii tutejszej i Martyna Mielczarek, panna z Parafii św. Józefa Robotnika w Wołominie. Zapowiedź pierwsza.
    • Robert Godlewski, kawaler i Sandra Teresa Buczek, panna. Obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
    • Adam Nowak, kawaler i Beata Ewa Wiśniewska, panna. Obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
    • Patryk Aleksander Kostewicz, kawaler i Magdalena Sawicka, panna. Obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
    • Adrian Affek, kawaler i Joanna Otowska, panna. Obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
    • Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.